Kolega v práci se mi neustále dvoří: Podstatný detail však stále zamlčuje

Z malé rodinné firmy jsem nastoupila do velké společnosti, kde se to hemží pěknými muži. Jelikož mám už svůj věk, pomyslela jsem si, že by bylo hezké poznat se zde s nějakým zajímavým chlapem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

První týdny jsem se oťukávala a poznávala nové prostředí, kolegyně, nadřízené a začalo se mi v této velké společnosti líbit. Postupně jsem poznávala i kolegy z jiných oddělení, což bylo mnohem zajímavější, protože my jsme byly čistě ženský kolektiv. To už bylo něco pro mě. Pěkně oblečení muži v košilích a kravatách, to je můj šálek kávy. Už teď jsem se těšila na vánoční večírek.

Přečtěte si: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

Oči mu zářily

Jeden sympaťák z oddělení PR chodil často kolem naší office. Všimla jsem si, že zaregistroval novou tvář a z dálky si mě začal poměřovat. Později mi řekl jeden kolega, který je zároveň i můj kamarád z rodného města, že se na mě vyptával Patrik. Tak jsem si ho začala všímat i já. O pár dní na to nás navštívil ohledně firemních sportovních her. Seznámil se se mnou a já jsem viděla, jak mu při pohledu na mě září oči.

Kolegyně slyšela důležitý rozhovor

Čím dál tím víc, začal navštěvovat naše patro. Vždy, když šel kolem přišel nás pozdravit, prohodil pár slov a takto se to stupňovalo i nadále. Začal mi psát i e-maily, které byly sice pracovního rázu, ale vždy je ukončil slovy typu: Si velmi zlatá, co bych bez tebe dělal nebo něco podobného. Celkem mi to lichotilo a musím říct, že jsem se začala chytat. Později mi kolegyně prozradila, že slyšela, jak si v kuchyňce povídali o mně Patrik ještě s jedním kolegou. Prý se mu velmi líbím a přemýšlí nad tím, jaké další kroky podnikne.

Mohlo by vás zajímat: Kamarád si u mě vyléval srdce: Z toho, co udělala jeho bývalá, vám zůstane rozum stát

Pouze další nepoužitelný chlap

Potěšilo mě to, protože jsem na rande dlouho nebyla a Patrik se mi opravdu líbil. Na Facebooku se mi rozsvítila nová žádost o přátelství. Od něj. Potvrdila jsem to a šla si prolistovat jeho profil. Téměř jsem oněměla. Podle fotografií má přítelkyni přes 7 let. Ještě před měsícem byl označen na společné fotce z rodinné oslavy. Zklamaná jsem hleděla na obrazovku. V hlavě jsem si promítala, proč jsem vlastně sama. Přesně kvůli takovým mužům, kteří si myslí, že jim patří celý svět a že mohou za nos tahat dvě ženy najednou. Doufám, že jednou se najde skutečně někdo, kdo bude mít čisté úmysly a nebude mít rozehraných několik vztahových her najednou.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..