Dohodla jsem si rande s mužem ze seznamky: To, kdo se na něm objevil, jsem skutečně nečekala ani ve snu

Obyčejné rande naslepo se v jedné vteřině změnilo na špatný sen. To, co zažila Tamara, by si na vlastní kůži nechtěl vyzkoušet snad nikdo.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Tamara byla roky bez chlapa. Nedokázala se totiž vzpamatovat z rozchodu se svou první láskou. S Gabrielem chodila osm let. Hned potom jak se s ní rozešel si našel novou známost a do měsíce se zasnoubil a o další tři oznámili, že budou rodiči. Pro Tami to bylo něco nepochopitelného. Nějaká cizí žena získala během pár týdnů to, o co se ona pokoušela osm let. Gabriel byl totiž láskou jejího života. Jediné s čím měli problém, bylo to, že se jim nedařilo otěhotnět. Gabriel totiž velmi toužil po dětech, jen testy prokázaly, že oni dva nejsou kompatibilní, aby měli miminko přirozenou cestou. No a na umělé oplodnění nechtěla Tamara přistoupit. Tak se dohodli, že děti nebudou mít. Avšak Gabriel po nich toužil. A evidentně našel ženu, která mu je byla schopna dát.

Nepřehlédněte: Kamarád si u mě vyléval srdce: Z toho, co udělala jeho bývalá, vám zůstane rozum stát

Když nevíte, jak začít znovu

"S tímto faktem jsem se nesmířila dodnes. Od toho rozchodu jsem měla velký problém pustit si jakéhokoliv muže k tělu. Bála jsem se, že to dopadne jako s Gabrielem. Možná i proto jsem se rozhodla dát si rande naslepo. Přišlo mi to méně osobní a v podstatě jsem od toho neměla velké očekávání." Tami si začala psát s Igorem. Trvalo téměř pět měsíců, než si dohodli schůzku. "Připadal mi vtipný, inteligentní, pracovitý, štědrý a laskavý. A najednou jsem ho toužila poznat živě. Chtěla jsem vědět, jaký je ve skutečnosti. No a musím přiznat, že postupem času rostly i moje očekávání a velmi jsem toužila poznat ho. Neboť ve virtuální rovině jsme si velmi rozuměli," pokračuje Tamara.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

Překvapení, které vás absolutně položí

"Na ten den jsem se velmi těšila. Oblékla jsem si svůj nejlepší outfit, šla jsem ke kadeřnici a po letech jsem si opět připadala sexy. Když jsem však zjistila, kdo přichází k mému stolu, téměř jsem ztratila řeč. Objevil se tam přítel mé mámy - Emil. Nechápala jsem a on také. Hned jak jsem to rozdýchala, snažila jsem se zjistit, jak je to možné. Neměl tendence nic popírat. Velmi upřímně mi řekl, že se s mámou nudí a chtěl nějaké rozptýlení. Nezmohla jsem se na slovo. Postavila jsem se a odešla jsem. Od toho momentu uběhl rok a já jsem doteď nesebrala odvahu říct mámě pravdu ... "

Čtěte také: V našem manželství držím finance v rukou já: Má to však svůj skrytý důvod, proč to manželovi nevadí

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..