Skutečný vztah mezi vévodkyní Kate a Meghan: Tyto situace svědčí o tom, že si byly od začátku sympatické

Kate se vyjádřila zcela jasně. Mezi ní a její švagrovou, vévodkyní ze Sussexu, Meghan Markle, není žádná špatná krev. Tyto situace napovídají, že mezi nimi dvěma panuje skutečné přátelství.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Prý je mezi Kate a Meghan napětí

Poslední dobou nejen britský tisk vyvolávala klamný dojem o tom, jaký skutečný vztah je mezi Vévodkyní a švagrovou, Kate a Meghan. Již více než rok média tyto dvě ženy porovnávají, a to samozřejmě není příjemné ani pro jednu z nich. Média také informovali o tom, že mezi nimi panuje jakési zvláštní napětí. Opak je však pravdou a tyto situace vypovídají o jejich blízkém přátelském vztahu.

Na prvním setkání Meghan Kate překvapila dárkem

Prý už když byla Meghan oficiálně představena Kate a Williamovi a jejich tehdy teprve dvěma dětem, zapůsobila dobrým dojmem. Meghan totiž Kate překvapila a donesla jí dárek k jejím narozeninám, které měla krátce před tímto setkáním. Zdroj blízký královské rodině také pro magazín Elle prozradil, že Meghan byla velmi nervózní, jak ji přijmou. Nicméně přijali ji s otevřenou náručí, takže už zde se dají datovat počátky jejich vzájemné sympatie.

Mohlo by vás zajímat: Od Titanicu krásná Kate Winslet nedá dopustit na tuto zkrášlovací rutinu: Takto bojuje se stárnutím

Podle Meghan byla Kate úžasná od začátku

Ve svém prvním oficiálním rozhovoru se Meghan také vyjádřila o Kate velmi lichotivě: "Catherine byla naprosto úžasná." Vévodkyně Meghan to řekla na margo vší podpory, které se jí dostalo od Kate v době, kdy teprve poznávala svět královské rodiny. Kate byla podle vyjádření blízkého zdroje také prý od začátku odhodlaná Meghan pomoci. Prý kdyby cokoliv potřebovala, ať ji neváhá kontaktovat: "Kate věděla, jak těžké je pohybovat se v tomto celkem odlišném světě." Bylo důležité, aby si od začátku Kate s Meghan rozuměly, protože Kate zažila mnohé výzvy, které na Meghan v té době teprve čekaly.

Pro Kate bylo úžasné poznat Meghan

Když v listopadu minulého roku královský palác oznámil zásnuby prince Harryho a krásné Meghan Markle, Kate i s Williamem se k této události také vyjádřili: "Jsme z toho velmi nadšení. Bylo úžasné poznat Meghan a vidět, jak jsou spolu s Harrym šťastní ... je to opravdu šťastný čas pro ně a přejeme jim vše nejlepší ..."

Vzájemné návštěvy během loňských Vánoc

O jejich dobrém vztahu svědčí i další situace. A sice, že během loňských vánočních svátků, které byla Meghan pozvána trávit v kruhu královské rodiny, se budoucí švagrové i navštěvovaly. Meghan s Harrym trávili společný čas i o samotě v Norfolku a Kate s Williamem je tam několikrát i navštívili.

Čtěte také: Super rychlé triky Kim Kardashian: Takové oblečení si vybírejte, pokud chcete za pár sekund svoji postavu zeštíhlit

Meghan sdílela s Kate tipy pro zdravé stravování v těhotenství

Během Katina posledního těhotenství s princem Louisem, když už byla ve vysokém stádiu, Meghan Kate pravidelně navštěvovala a dokonce sdílela s ní i různé tipy o zdravém stravování. Blízký zdroj královské rodiny také prozradil, že podle Kate je Meghan jako takový závan čerstvého vzduchu.

Nepřehlédněte: Looky známých modelek bez podprsenky: V těchto případech je její vynechání absolutně povoleno

Vzájemně se radí o oblečení

Meghan s Kate si dokonce vyměňují informace a konzultují navzájem i své oblečení. Není pravda, že Kate by se urazila, pokud si Meghan oblékne designéra, kterého má ráda ona a podobně. Protože i takové zprávy se prý objevily v tisku podle zdroje. Opak je pravdou a jedna s druhou se umí o oblečení i poradit.

Nepřehlédněte: Stylová moderní maminka Katka Sagan: Při výchově malého Marlona si zakládá na těchto důležitých věcech

Jsou k sobě přátelské a nepříjemnosti vyrábí tisk

Podle magazínu Elle také královská korespondentka, Katie Nicholl prozradila, že ačkoliv Kate s Meghan nejsou nejlepšími přítelkyněmi, základy už mají a rozhodně není pravda, co se snaží prezentovat tisk o jejich vzájemných antipatiích a neshodách: "Myslím, že jsou k sobě přátelské a tráví spolu hodně času navzájem ... Jsou v Kensingtonském paláci sousedky a Meghan má radost z návštěvy Kate a dětí a užívá si to ... Myslím, že jakákoliv údajná nepříjemnost mezi nimi je jen výmyslem tisku."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..