I když vás nikdy nepodvedl, v hlavě může nosit nepřetržitě jinou ženu: Toto gesto nebo detail ho prozradí

Považujete i platonickou nevěru za nevěru? Někdy představuje mnohem větší riziko než ta skutečná ...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Skočil do vztahu s vámi krátce po rozchodu se svou ex? A i přesto, že se na vás dívá zamilovanými očima, nešetří romantickými vyznáními lásky, máte pocit, že to není úplně upřímné? Možná máte pravdu. Stačí když si začnete všímat tohoto malého detailu, který ho rozhodne prozradí. A vy zjistíte na čem vlastně jste. Skutečně.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

I srdce potřebuje citovou "regeneraci"

Srdci se poručit nedá a pokud má váš muž snů dlouhodobě zlomené srdce, jedno je jisté. Časem na to doplatíte vy. Každý potřebuje po ukončení vztahu jistý čas na citovou regeneraci. A bohužel v tomto období byste neměly mít žádnou známost. Toto je však pravidlo, které dodržuje minimum lidí. Bohužel čas potřebný na zmíněnou "regeneraci" se nedá oklamat novým vztahem. Po čase to totiž díky neuzavřeným věcem z minulosti, jednoduše přestane klapat. To je jisté. Proto pokud máte po svém boku muže, který splňuje tento model, zpomalte. Nechte mu prostor a čas. To je jediné, co pomůže a dokážete tím zázraky.

Nepřehlédněte: V našem manželství držím finance v rukou já: Má to však svůj skrytý důvod, proč to manželovi nevadí

Gesto, které ho vždy prozradí

Pokud se vám však zdá, že i s větším časovým odstupem nedokáže na svou ex zapomenout, měly byste začít jednat. Základem je však zjistit, zda se skutečně nemýlíte a on v podvědomí opravdu nosí někoho jiného nebo je to jen "výplod" vaší fantazie. Pokud však svou bývalou lásku často zmiňuje, byť v negativním světle, měly byste zbystřit pozornost. Jak asi tušíte, není to úplně "košer". Možná ji zmiňuje nevědomky a  určitě vám nechce tímto způsob ubližovat. Nicméně je přirozené, že se vás to dotkne. Navíc pokud například vy zmíníte jeho bývalé a on v té chvíli najednou sklopí zrak nebo uhne pohledem je totéž. Ačkoliv randí s vámi, v hlavě má ​​stále ji. A to od něj opravdu není fér. Tak co, všimly jste si na svém miláčkovi tuto drobnost?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..