Noste během zimy bílou: Takové stylové kombinace máte možnost vyskládat z vašich bílých kousků

Bílá je barva něžnosti, ale i velké síly, kterou nám každý rok ukazuje zima. Proto se k tomuto ročnímu období hodí víc, než by se vám mohlo zdát. Nebojte se jí, právě naopak, vyhledávejte ji.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vrstvěte stylově

V zimě se určitě nevyhnete několika vrstvám a oblečená trošku jako cibule se budete cítit většinu času během tohoto chladného období. Tato aktivita se však dá pojmout i po svém a zaujmout svou elegancí. Bílá barva a hlavně bílá halenka je na to jako stvořená.

Mohlo by vás zajímat: Nejstylovější módní doplňky podle členky královské rodiny: Amelia Windsor klade své módní nároky řádně vysoko

Jemnost materiálu

V zimních vrstvách se budou stkvít i ty nejjemnější materiály. Vytvoří závoj, který bude jako utkaný ze sněhových vloček. Volnosti sukní nepokládejte meze ani v zimě, mohou se stát lehkými a neodolatelnými.

Kalhoty, které ukáží krásu našich nohou

Za takové můžeme pokládat právě kalhoty v bílé barvě. S jemným rozšířením je můžete nosit nejen do práce, ale zapojit je i jako trendy kousek mezi své party outfity. S metalickou stříbrnou vytvářejí ten přesný zimní efekt, který chcete docílit- budou plné luxusu, chladu a kouzla.

Sako, které budete nosit roky

Zimní investicí se může stát i klasické sako v Chanel stylu. Jeho nadčasovost přesně vyjadřuje i pointu bílé barvy. Je nesmrtelná a vždy bude moderní, bez ohledu na rok, který se píše v kalendáři.

Přečtěte si také: Terapie růžovou, kterou Audrey Hepburn milovala: Tato barva je stálicí v módě, odhalte, jak ji nosit s grácií

Zůstaňte hlavně v teple

Zdá se vám bílá barvou na teplejší dny? Možná tak působí oproti tlumené černé, ovšem věřte, že i v této barvě vynikne krásný dlouhý kabát. Ještě zajímavěji bude působit podšitý kožešinou, která udrží v teple celou vaši postavu.

Foto:
Profimedia, Calé, Jason Wu, Kara
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..