Toto nás čeká v roce 2019: Jedno ze znamení přežije mimořádně úspěšný rok, patříte k němu i vy?

Se začátkem nového roku přicházejí i nová očekávání, sny a plány. Jedno ze znamení zvěrokruhu si v roce 2019 skutečně užije všechno na co sáhne plnými doušky. Podívejte se, zda patříte do této kategorie i vy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Konec roku je vždy plný bilancování a předsevzetí. Každý máme velká očekávání a s napětím čekáme, co nám nový rok přinese. A věru rok 2019 bude pro jedno znamení mimořádně úspěšný. Řadíte se i vy do této kategorie?

Přečtěte si: Nejvíce milionářů se prý rodí v tomto znamení zvěrokruhu: Mezi ostatními vynikají těmito vlastnostmi

Rok šancí a nových začátků

Tito lidé jsou velmi milí, laskaví, dobrosrdeční, milují dobrodružství a jen tak je něco nezlomí. Přestože tento rok byl pro ně náročný, rok 2019 jim skutečně přinese nový vítr do plachet. Odehraje se hodně rozhodujících událostí, které velmi ovlivní jejich život. Je to doslova rok šancí a nových začátků. A záleží jen na nich, zda to využijí naplno. Život opravdu nedává v takových případech velmi příležitostí na reparát. Chcete vědět o kom je řeč?

Mohlo by vás zajímat: Úspěšná Katarína Král: Jak docílit, aby se lidé zajímali o lokální značky

Úspěch ve všem

Jde o Raky. Pokud jste se tedy narodily v tomto znamení, máte se na co těšit. Nejenže se vám bude dařit v osobním životě, ale pokračovat budete i v kariérním. Dalo by se říci, že vám vyjde všechno, na co jen sáhnete. Zapomenete na staré křivdy a hříchy z minulosti a konečně se dokážete odpoutat od věcí, které vás dlouhodobě trápily. Je třeba uznat, že rok 2019 bude jednoduše váš!

Patříte mezi toto znamení?

Ano
27
Ne
10
Hlasovalo: 37

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..