Boty vhodné na plesovou sezónu: Tyto zásady stále platí, vyhněte se faux pas právě těmito kousky

Žena, která se chystá na ples, musí znát jeho zásady. Ještě stále máme možnost držet se zažitého, právě tehdy se totiž vyhnete nepříjemnostem, které vyžaduje módní etiketa.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Šperk na noze

Aby ladily boty k šatům, můžete je nechat zazářit naplno. Dlouhé šaty z těžkého materiálu si žádají přesný opak. Jemné sandálky umí zářit i s výrazným prvkem, ten ať se hodí k vašim šperkům a máte vyhráno.

Přečtěte si také: Velké náušnice, díky kterým získáte na podzim styl: Zaujměte na první pohled svou elegancí!

Pokud zahalíte nohu tak i s punčochami

Do uzavřených bot patří na ples i punčochy. V módě jsou tělové kousky, které nechají vyniknout přirozenou barvu nohou. Na tento aspekt si dejte extra pozor. Barva punčoch umí totiž pohřbít celkový dojem z vašeho stylingu.

Poklad v podobě boty

Pokud jste extravagantní dámou, zahalte nohu do spršky pírek či tylu. Takto se bude i jednoduchý střih sandálků jemně stkvít na vaší noze a vy si užijete sebevědomou chůzi během celého večera.

Takto si budete jistá

Sandálky se zavazováním kolem kotníku jsou výbornou volbou, protože v žádném případě neporuší zažité pravidla. Jsou jemné a šaty nijak nedráždí, právě naopak nohu udrží pěkně na místě, zajištěnou během celého večera.

Mohlo by vás zajímat: Sametová inspirace: Kombinujte tyto kousky a užijte si teplo tohoto příjemného materiálu

Otevřené prsty pouze takto

Rozhodly jste se pro sandálky? Na nohu si je s klidným svědomím obujte pouze v tom případě, pokud je vaše pedikúra upravená a nehty nalakované jemnými barvami. Výrazné barvy dokáží totiž rozbít celý look, raději se jim vyhýbejte.

Foto:
Profimedia, Valentino, Alaia, Christian Louboutin
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..