Vybírejte plesové šaty k odleskům vaší pleti: Nebojte se barev, máme pro vás rady, jak se vyhnout nevkusu

Barvy se během plesové sezóny šplhají vzhůru po žebříčku oblíbenosti. Nebraňte se jim, právě naopak, vyhledávejte je na základě těchto rad a dodejte tak lesk odstínu své pleti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Záře k jemnému opálení

O svoji pokožku se před samotným plesem určitě vzorně postaráte. Pokud se jí rozhodnete dodat jemné opálení, nebojte se ani výrazných odstínů barev, které někdy během běžných dní zavrhujete. Zelená či jemné odlesky žluté jsou na tuto příležitost jako stvořené.

Přečtěte si také: Nejvýraznější oční stíny, které sluší i barvě vašich očí: Sezónu vánoc 2018 věnujte třpytkům a lesku

Zrzky mají vkus

Barva, která je u mnohých zrzek oblíbená, se tlačí do popředí neustále více. Zelená se hodí rusovláskám, více však lichotí i jejich bledé barvě pleti. Nebojte se proto vytáhnout takové šaty za jakýchkoliv okolností, oceníte hlavně jejich originalitu.

Olivové pokožce dodejte jemnost

Pokud máte pocit, že jste přirozeně snědá, neváhejte zaexperimentovat s pastelem. Takové jemné barvy se vpijí do vaší pokožky a vytvoří kontrast, na který se každý nebude umět vynadívat.

Odlesky, které sluší každé

Šperky jsou nejlepšími přátely ženy, nejen pokud se jedná o plesovou sezónu. Proč byste si proto právě šperky neměly přetavit do svých šatů? Budou zachycovat pohyby vašeho těla a odkryjí křivky, které máte.

Mohlo by vás zajímat: Do kterých bot a jaké punčochy volit, pokud se chystáte na večírek? Vyhněte se tomuto faux pas

Bledá pleť si žádá styl

Jednu radu máme rozhodně i pro plavovlásky. Ty by se totiž mohly podvědomě zahalovat do černé, jen aby vytvořily kontrastní barevnou kombinaci. Pokuste se však udělat pravý opak a ukažte, že je ve vás kousek jemné víly.

Foto:
Profimedia, Lela Rose, Alexader McQueen, Rixo
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..