Kamarád podvedl svou partnerku před mýma očima: Jeho výmluva nemá obdoby

Šla jsem s partou kamarádů na ples. Byli jsme tam bez partnerů, jen stará dobrá parta. To jsem ještě netušila, co se stane.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Bavili jsme se a zpívali celou noc. Nad ránem už alkohol udělal své a někteří z nás měli k sobě blíž, než obvykle. Cítila jsem, že se něco stane a taky stalo. Uvědomila jsem si, že jsem déle neviděla Rada s Dagmar. Šla jsem tedy na toaletu, pohlídat ji. Když jsem však zabočila za roh, naskytl se mi pohled na vášnivě se líbající dvojici. Byl to Rado a Dagmara.

Přečtěte si: Dlouhý čas jsem se snažila zaujmout jednoho muže: Když jsem už téměř nedoufala, stačilo mu ukázat, o co by přišel

Zklamala i vlastní sestru

Právě na Rada doma čekala přítelkyně, ale nejhorší na tom bylo, že Dada to dobře věděla. Dokonce se s ní osobně znala a přesto, ztratila zábrany a dovolila mu být nevěrným své přítelkyni, se kterou jsou spolu už pár let. Další problém doběhl o pár vteřin po mně. Adéla byla Dadina sestra a kdysi byla do Rada strašně zamilovaná. Párkrát se líbali a i když spolu nikdy nechodili, jaksi si na něj dělá nárok a věděla jsem, že by těžko snášela, kdyby některá z nás se s ním i jen líbala. A teď se dívala na to, jak to dělá vlastní sestra.

Výmluva byla jako od předškoláka

Přerušila jsem je se slovy: "Co to tu vy dva vyvádíte ?!" odlepili se od sebe, Dagmar se vzpamatovala, všimla si nás a utekla pryč. Následovala naštvaná Adéla a já jsem věděla, že se budou strašně hádat. Snažila jsem zjistit, proč to své partnerce udělal, když ji má opravdu rád a často o ní mluví. "Když já si nemohu pomoci, vy všechny jste tak krásné," řekl se šibalským úsměvem na rtech. Pokoušela jsem se mu domluvit a vysvětlit, že pokud má potřebu se líbat s každou pěknou ženou, tak nemá co dělat ve vztahu a balamutit své o 5 let starší partnerce hlavu. Ta je přitom v ideálním věku na početí dítěte.

Mohlo by vás zajímat: Učinila jsem jedno rozhodnutí bez vědomí svého manžela: Bojím se, že když na to přijde, neodpustí mi to

Udělalo se mi špatně

Jelikož jsem viděla, že mě neposlouchá, odešla jsem. Zavolala jsem si taxi a šla domů, protože se mi z té situace udělalo špatně. Byla jsem krátce po rozchodu a všechny takové věci se mě velmi dotýkaly. Byla jsem na ně oba naštvaná. Když jsem ho potkala po asi roce ve městě v dobré náladě, začal se na mě lepit a bylo vidět, že  se chtěl líbat i se mnou. Věděla jsem, že má pořád přítelkyni, tak jsem od něj opět odešla. Kamarád je to sice dobrý, ale jako člověk mě strašně zklamal.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..