Příjemné zimní rukavičky, které se hodí každé ženě: Nebraňte se eleganci a glamouru jako z filmu

Během svátečních dní chce každá z nás vyzařovat kolem sebe půvab a charisma. Ruce v chladu jsou toho pravým opakem, proto neváhejte a zachumlejte je do příjemných rukaviček. S těmito kousky budete jako diva nejen z filmu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lesk a styl pro odvážné

I doplňky mají své módní trendy. Tento rok je jím rozhodně metalická struktura látky. Skvěle se hodí k extravagantnějším povahám, kterým tak jako Carrie Bradshaw nevadí zajímavé kombinace, které se na první pohled zdají neslučitelné.

Mohlo by vás zajímat: Trendy zvířecí vzory: Naučte se nosit je se stylem a grácií jako ženy z červeného koberce

Jemné perly pro zamilované

Dotyk luxusu vám dodá jemná výšivka či aplikace, kterou si můžete přišít i na své stávající rukavice. Nezkazíte s ní nic, právě naopak, ukážete světu kolem sebe svou něžnou povahu, kterou by si měly při tomto hektickém životním stylu vážit.

Delší pro vyjádření své romantické povahy

Která z nás by se během Vánoc nechtěla proměnit na hrdinku z některého romantického filmu. Vždyť o tom jsou přece svátky. Máme možnost snít a vám se bude o šťastném životě přemýšlet snadněji pokud si na sebe dáte rukavičky jaké nosila právě Audrey.

Červená jako znak vášně a dravosti

O něco odvážného si říkají i vaše ruce. Pokud víte, že budete mít během dne na sobě všechno černé, či nedejbože pouze v tmavých odstínech barev, promíchejte módní karty právě rukavicemi. Červená je na toto období jako stvořená.

Přečtěte si také: Saddle bag způsobila revoluci: Ikonická kabelka ze seriálu Sex ve městě je jedním z nejžádanějších trendů

Kožené malé černé

Tak jako existují little black dress, může klidně fungovat název little black gloves. Jsou praktické a opravdu sluší každým rukám, které v žádném případě nechtějí zmrznout zimou. Noste je s sebou vždy a všude, ani nevíte jak nápomocné mohou takové rukavičky být!

Foto:
Profimedia, Zara, John Lewis, Topshop
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..