Jídelníček baletek: Shodíte díky němu až 5 kilo během dvou týdnů a udržíte si dlouhodobě figuru

Baletky mají skvělé tělo s dokonalými křivkami. Pokud po takovém toužíte i vy, nechte se inspirovat jejich dokonalým jídelníčkem, který vám k tomu pomůže.

Zdroj: instagram.com/isabellaboylston
Zdroj: instagram.com/isabellaboylston

Ano, baletky vypadají skvěle. Mají dokonalé postavy, ideální křivky a vypadají božsky. Téměř všechny. Pokud jste si myslely, že za jejich figurou se skrývá striktní jídelníček, mýlíte se. Najdete v něm i pečivo, kvalitní uzeniny, či dokonce čokoládu. Přesto, díky němu dokážete expresně rychle zhubnout. Víte jak je to možné? Nám se to podařilo zjistit.

Pestře, zdravě a chutně

Toto je základní linie žen, které žijí na "špičkách". Jelikož denně vydají velké množství energie, jejich jídelníček je skutečně velmi rozmanitý. Mnohé baletky si nedokáží představit ráno bez francouzského toastu, klobásy, či čokoládového croissantu. Čtete správně, toto všechno si můžete dopřát. Důležité je však hlídat si čas, ve kterém dané potraviny přijímáte. Pokud totiž zvolíte takhle těžkou snídani, následovat by měl lehký oběd. Následně si však během dopoledne můžete dát například i čokoládu, či palačinky. No a co se týče večeře, sáhněte opět po lehčí variantě, klidně po kvalitních těstovinách. Velmi podstatné však je přijmout první jídlo do 6:30, abyste nastartovaly svůj metabolismus a poslední před 18:00, ať má tělo čas se zregenerovat.

Mohlo by vás zajímat: Dá se při cvičení jógy reálně zhubnout? Odborníci prozradili základ, díky čemuž se to podaří

Příklad jídelníčku

Snídaně: Francouzský toast

Svačina: Banán

Oběd: rajčatový salát s rukolou, s kouskem bílého chleba

Svačina: Pár tabulek čokolády

Večeře: Těstoviny s lososem a špenátem

Pohyb, bez kterého to nepůjde

Pokud jste si myslely, že tentokrát to bez pohybu nepůjde, tušily jste správně. Baletky totiž každý den hodně trénují. Jejich výdej energie je skutečně enormní. Proto byste si měly dopřát pravidelné cvičení. Je na vás, zda zvolíte běh, bruslení, tanec nebo box. Vyberte si však aktivitu, která vás baví. Tehdy je mnohem vyšší pravděpodobnost, že se jí budete poctivě věnovat. Potřebné je totiž věnovat se jí každý den minimálně 45 minut.

Přečtěte si: Zbavte se podkožního tuku na zadku efektivněji: Tyto minerály ho přirozeně odbourají

Pokud tedy spojíte takové stravování s jistou dávkou pohybu, kila půjdou dolů sami. Jen jak jsme zmiňovaly, nezapomeňte se při pojídání držet jakéhosi časového plánu. Ten je opravdu velmi podstatný. Pokud ho však spojíte s daným jídelníčkem a pohybem, věřte že do dvou týdnů budete mít o 5 kilo méně. Tak co, jdete to zkusit?

Foto:
instagram.com/isabellaboylston
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..