Těchto 6 věcí nedokážou muži většinou na ženách vystát: Děláte je i vy?

Jsou určité drobnosti, které my samy považujeme za nepodstatné, ale muži je nemůžou vystát. Podívejte se, jestli něco z toho děláte i vy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Věděly jste, že existuje 6 základních aspektů, které muže na ženách maximálně irituje? Podívejte se spolu s námi, jestli se jejich dopouštíte i vy!

Mohlo by vás zajímat: Horký trend těchto dní - cyklistické šortky: Díky těmto stylingům se jimi zeštíhlíte a prodloužíte nohy

1. Emoční nerovnováha

Pro chlapa snad není nic horšího, než emocionálně nestála žena. Nesnášejí pokud vybuchnete pro úplné maličkosti, pořád brečíte nebo se litujete. To je něco s čím nedokáží pracovat. Alespoň z dlouhodobého hlediska určitě. Časem, když si to uvědomí, začnou a ohlížet po ženě, u které to nebudou muset řešit.

2. Manipulace

Ženy mají často ve zvyku s muži manipulovat. Snaží se dosáhnout svého za každých okolností. Pokud však používáte například něžnosti a intimitu ve svůj prospěch a děláte to cíleně, jedno je jisté. Časem se to otočí proti vám.

3. Závislost

Chcete být neustále v jeho přítomnosti a toužíte dělat všechno společně? To opravdu není správný krok. Pokud chlap zjistí, že se bez něj nedokážete pořádně sama ani naobědvat (obrazně řečeno samozřejmě), dá vám sbohem dříve než stačíte vyslovit jeho jméno.

4. Žárlivost

Ano, je skvělé pokud má muž pocit, že ho milujete a nechcete o něj přijít. Pokud ho však stopujete na každém roku a nedáváte mu prostor k dýchání, dlouho se u vás neohřeje. Pokud je totiž neustále zpovídáte, zakazujete jim oblíbené pánské výjezdy, neděláte dobře. Tak totiž dosáhnete mnohem dřívěji toho, že vám bude chlap nevěrný než v případě, že byste to nedělaly.

5. Přehnaný zájem

Víte jak se to říká, všeho moc škodí. A platí to i v případě že to myslíte dobře. Pokud totiž nebudete dělat nic jiného, ​​jen se starat o jejich pohodlí, blaho a spokojenost, docílíte jediného. Časem si najdou ženu, která to nedělá. Ačkoli to zní zvláštně je to opravdu tak.

6. Kritika

Toto je fakt, který je znám dlouhodobě. Muži jednoduše kritiku nedokážou vystát. A nemusí se jednat jen o tu na jejich osobu. Maximálně je vytáčí i taková, kterou adresujete okolí. Dotkne se jich to zejména pokud kritizujete jejich rodinu, kamarády a lidi, kteří jsou jim blízcí. Možná to neřeknou častokrát nahlas, ale maximálně je to vytáčí.

Přečtěte si: Outfity z tmavěmodré rifloviny si znovu zamilujete: Nic hezčího si na brzký podzim nemůžete přát

Které z těchto chyb se dopouštíte i vy?

1. Emoční nerovnováha
3
2. Manipulace
0
3. Závislost
1
4. Žárlivost
0
5. Přehnaný zájem
1
6. Kritika
3
Hlasovalo: 8

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..