Fitness rutina kouzelné herečky Jennifer Aniston: Těsně před 50-tkou vypadá o 10 let mladší díky tomuto

Oblíbena herečka Jennifer Aniston má 49 let, navzdory tomuto číslu vypadá minimálně o 10 let mladší. Na svědomí to má pravidelné cvičení a speciální jídelníček.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Mixuje různé druhy cvičení

Jennifer Aniston cvičí hodinu skoro každý den. Odpočívá až v neděli. Snaží se měnit a kombinovat cvičení, aby tělo cítilo různé variace. Navštěvuje spinning, hodiny jógy či pilates: "Cvičím téměř každý den, minimálně 5-krát týdně. Dělám 40 minut kardio jako spinning, běhání či rotoped, nebo kombinaci všech tří. Jednou týdně dělám pilates, jógu třikrát do týdne. Snažím se to mixovat," řekla herečka pro americký InStyle.

Mohlo by vás zajímat: Od Titanicu krásná Kate Winslet nedá dopustit na tuto zkrášlovací rutinu: Takto bojuje se stárnutím

Necestuje bez činek

Kromě toho má však jeden trik, který se jí osvědčil přitom, když cestuje. Do zavazadla si přibalí jednoručky: "Vždy když jdu někam do hotelu, beru si s sebou 3,5-kilové činky. Je dobré posilovat během sledování televizoru či telefonování. Před spaním se ještě vždy dobře protáhnout a dám si pár sklapovaček," prozradila tajemství její skvělé postavy.

Přečtěte si: Nestárnoucí Pretty Woman: Oblíbená kombinace potravin Julie Roberts, díky kterým si udržuje štíhlou linii

Dieta 40 30 30

Samozřejmě bez zdravé a vyvážené stravy by nikdy nedosáhla takové výsledky, jaké má dnes. Co se týče stravování, herečka se řídí jídelníčkem podle Barryho Searsoma, která je známá jako dieta 40 30 30. Je postavena na principu, že byste měly každý den přijmout 40% sacharidů v podobě ovoce a zeleniny, 30% zdravých tuků, za který se považuje olivový olej, rybí olej, avokádo či ořechy a 30% bílkovin jako kuřecí, krůtí či hovězí maso a tofu, uvádí thejenniferanistondiet.com.

Cvičíte více než 4krát týdně?

Ano
3
Ne
0
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..