Plus size modelka Kate Wasley a její přístup ke kráse: Ladné křivky může mít každá žena, důležité je právě toto

Ženská krása by neměla být v současném světě definována velikostí oblečení, které si dáma na sebe obléká. V žádném případě by se plnějším postavám nemělo dostat odsouzení a už vůbec ne nepřijetí. To je názor Kate Wasley, která naučí i vás.

Zdroj: instagram.com/katewas_
Zdroj: instagram.com/katewas_

V její tváři je vidět dobro a přívětivost. Mnohý si však tyto vlastnosti na ní ani nevšimnou, protože hned začnou řešit váhu. Půvabná Kate Wasley je však plus size modelkou a sebevědomí jí vůbec nechybí. Zásadám ženskosti by mohla učit mnohé ženy, nenechá se v žádném případě demotivovat a život bere jako zábavnou jízdu.

Přečtěte si také: Takové břicho jí mohou závidět mnohé ženy: Jennifer Lopez boří mýty o cvičení a její křivky se takto mění

Změna je dobrá

Sama Kate chtěla být kdysi jiná než je nyní. Své tělo se však rozhodla milovat a co je nejdůležitější, uvědomuje si svou vlastní krásu. Respektování jinakosti je podle ní v tomto uspěchaném světě klíčové. Pro všechny ženy, bez rozdílu na velikost, má právě tuto radu.

Porovnávání dostalo STOP!

Sice má tato modelka i množství ne plus size kamarádek, nikdy se s nimi neporovnává. Už není přece malou dívkou, které by si na jiných potřebovala vybíjet své komplexy. Život dospělé ženy je pro ni o vyrovnanosti a sebelásce, kterou musí najít každá z nás.

Mohlo by vás zajímat: Nejelegantnější pár Hollywoodu: Takové rady mají pro všechny, kteří se mají ve dvojici zúčastnit společenské akce

Nebojte se ukázat ženskost i s křivkami

Ženskost není přitažlivá pouze ve velikosti XS. Spodní prádlo i sexy krajka může vypadat luxusně i na plus size těle. Manekýnské křivky si Kate udržuje cvičením, ví však, že nikdy nebude mít postavu jakou stanovují nereálné standardy.

Foto:
instagram.com/katewas_
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..