Ženy, které často v slabých chvilkách píší mužům jak šílené: zbystřete pozornost, signalizuje to ve vztahu důležitou věc

I vy patříte do té skupiny žen, které pokud nejsou s partnerem, pořád píší zprávy přes Messenger či WhatsApp? Měly byste zbystřit pozornost, protože to může signalizovat ve vztahu důležitou věc.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Rozdíl je ve vašich pocitech

Signalizuje takové chování ve vztahu problém, nebo je to jen nezdravý návyk? To záleží na tom, co při tom prožíváte. Pokud si píšete vzájemně byť celý den a máte si co říct, i když jste tváří v tvář, respektive věci, o kterých jste si psali proberete i živě, nejde o nic zvláštního. Problém však nastává tehdy, když se cítíte nesvá poté, co vám partner neodepisuje. "Výstražná červená vlajka je vztyčená tehdy, když jste nervózní přitom, když partner nereaguje kontinuálně na vaše zprávy. Tento typ potřeby partnera, je nezdravý a znamená, že se celý váš svět točí kolem partnera," varuje vztahová expertka Erica Gordon pro Elite Daily.

Přečtěte si: Na vánočním večírku jsem podlehla svému šéfovi: Když to zjistila jeho žena, udělala něco, co nikdo z nás nečekal

Je to způsob procítění lásky

Určitě jste poučené o knize Garyho Chapmana 5 jazyků lásky. Píše v něm o tom, že každý člověk potřebuje jiné projevy na to, aby se cítil milován. U někoho jsou to fyzické doteky, u někoho dary, skutky a u jiného pozornost či slova ujištění. Pokud patříte mezi ty typy, které potřebují od partnera pozornost či slova ujištění, protože jde o váš způsob cítění lásky, pak je to v pořádku. Tedy, pouze pokud jste našly partnera, který je na tom stejně a neobtěžuje ho vaše neustále vyměňování zpráv.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Může jít o nedůvěru

Ve většině případů však lpění na zprávách od partnera může signalizovat něco jiného. Potřeba neustálé komunikace  je i příznakem nedůvěry ve vztahu. "Pokud jste si nejistá a potřebujete neustále dostávat zprávy od partnera, abyste mu důvěřovala, měly byste to brát jako znamení, že byste měly pracovat na sobě, na místo toho, abyste byly ve vztahu," vysvětluje Gordon. Nemůžete přece stavět vztah na tom, že jste sama sebou nejistá a čekáte od vaší polovičky aby to udělal za vás. Je třeba být nejprve vyrovnaná a sebevědomá, až pak může přijít do vaší  blízkosti muž. Jen tehdy je vztah odkázán na úspěch.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
LT

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..