Fitness trenér Jennifer Lopez prozradil, jak to dělá: Pokud chcete zhubnout 7 kilo za měsíc, držte se tohoto pravidla

Nabraly jste nějaké to kilo navíc? Nevadí. Máme pro vás doslova expresní řešení, jak se opět vrátit k dokonalé figuře.

Zdroj: instagram.com/jlo
Zdroj: instagram.com/jlo

Ačkoli to zní jako sci-fi, je to fakt. Jennifer Lopez je skoro padesát, ale tělo jí závidí i mnohé dvacátnice. Nic však není zadarmo. A tato žena to velmi dobře ví. Přesně proto se o svou figuru příkladně stará.

Přečtěte si: Tajemná žena z minulosti prince Williama: Tato kráska prý dala princi „kopačky“ předtím, než poznal Kate

Tato kombinace vás udrží fit roky

Jennifer nejenže dodržuje speciální jídelníček, ale také cvičí, věnuje se plavání, józe a meditaci. Toto je prý kombinace k nezaplacení. Důležité totiž při udržení figury je, aby vaše psychika byla pozitivně naladěná. Tehdy totiž všechno jde mnohem snadněji. I přesto, že kráska velmi dobře ví, kdy, co jíst, kolik sérií jakých cviků musí odcvičit, občas se stane i jí, že zhřeší a nabere nějaké to kilo navíc. Tehdy nedá dopustit na radu svého fitness trenéra, která je k nezaplacení a dostane vás opět do formy.

Nepsané pravidlo, které je klíčové

Jedno je jisté. Darmo budete jíst salát s tuňákem a nic jiného klidně celý měsíc, pokud ho sníte tolik, kolik se vám líbí. Tak opravdu nezhubnete i přesto, že si myslíte, že jíte vyváženě a zdravě. Fitness trenér známé krásky doporučuje jíst malé porce jídel 6 až 7-krát denně, se stejnou pravidelností. Takže důležitá je jednak samotná velikost porce, na straně druhé časový sled, ve kterém si jídlo dopřejete. Nejideálnější časový interval mezi jídly jsou maximálně dvě hodiny. No a to co máte na talíři, by mělo být co nejméně tepelně upravováno. Pokud si to osvojíte, skutečně dokážete shodit až 7 kilo během měsíce.

Mohlo by vás zajímat: Od Titanicu krásná Kate Winslet nedá dopustit na tuto zkrášlovací rutinu: Takto bojuje se stárnutím

Dopřejte si výlučně:

  • zeleninové saláty
  • ovoce
  • ryby

Zapomeňte na:

  • potraviny obsahující škrob
  • rafinovaný cukr
  • pšenici
  • mléčné výrobky

Pravidelný třídenní detox

Ačkoliv má kráska téměř dokonalý jídelníček, přece jen si vždy v měsíci dopřeje detoxikační tři dny. Tehdy jí jen rýži a špenát a pije výhradně čistou vodu. Dokonce si nedopřeje ani oblíbený šálek kávy. K tomu samozřejmě musíte jako JLo makat ve fitku a večer si vždy zaplavat. To je prý ideální kombinace, se kterou půjdou kila dolů samy.

Přečtěte si: Bella Hadid odhalila tajemství svého dokonalého těla: Podívejte se, kterým třem věcem za něj vděčí

Foto:
instagram.com/jlo
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..