Tato znamení přežijí rok plný lásky: Podívejte se, kdo bude mít perfektní rok 2019, patříte mezi ně i vy?

Rok 2019 bude pro některé znamení osudový. Odhalte spolu s námi, či mezi ženy, kterých se to týká, patříte i vy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Rok 2019 bude pro určité znamení skutečně výjimečným. Zejména v oblasti lásky rozhodně. Zjistěte spolu s námi, zda se štěstí právě v této oblasti usměje i na vás.

Přečtěte si: Věrný partner a perfektní milenec: S tímto znamením vás čeká pohádkový život

Komu bude láska skutečně přát?

Ano, právě rok, který máme celý před sebou bude přát zejména těm, kteří hledají, či prožívají opravdovou lásku. Na vztahy a věci s nimi související je přímo ideální. Ta samá znamení, to budou mít o něco jednodušší. Hvězdy budou nakloněny zejména ženám narozeným ve znamení Vah a Střelce. Právě tato znamení zvěrokruhu přežijí rok 2019 velmi intenzivně a opravdu naplno. Navíc vše, čeho se dotknou, vyjde přesně podle jejich představ. Dokonce i platonické lásky se přemění na reálné. To po čem Váhy a Střelci dosud jen sní, nabere reálné kontury. Osud jim bude skutečně nakloněný.

Mohlo by vás zajímat: Manžel mi roky lhal v této věci: Nakonec to náš vztah posílilo, ale museli jsme pro to udělat toto

Konec všeho náročného

Pokud jste se narodily ve znamení Vah, či Střelce, vězte, že náročné období plné zklamání a neustálého točení se v kruhu neúspěšných vztahů je již za vámi. Právě tento rok je jako stvořený pro nové začátky a upevňování všeho starého, což však dokonale funguje. Následujících 12 měsíců bude pro vás plných nepoznaných, nových, vzrušujících začátků s jistou dávkou překvapení. Zároveň však najdete vytoužený klid, pohodu, harmonii a konečně budete schopné se zklidnit. Dosud "rozlítaní" Střelci konečně pochopí, že teplo domova a rodinné zázemí jsou pro ně klíčové. Váhy budou intuitivně cítit, že musí jít za svým štěstím, ať se děje cokoliv. A to bude pro ně i nejideálnější cesta. Tak co, týká se to i vás? Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..