Hydratační péče o vaše víčka: Nedovolte chladu vzít vám krásu vašich očí

Vaše oči jsou pokladem, ale také oknem do vaší duše. Dávejte si proto na ně během chladných dnů pozor. Kvalitní péče začíná právě v maličkostech, které rychle změníte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Spojení hydratace a boji proti vráskám

Právě vyživená pleť umí bojovat proti náznakům stárnutí a být odolnější vůči vnějším vlivům. Pomáhejte proto svým očím díky účinnému spojení látek, které dokáží vypnout pleť a zároveň potlačit zarudnutí.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší tělové oleje, které tuto sezónu potřebujete: Vaši suchou pokožku přemění na sametový poklad

Ochrana před vnějším prostředím

Složení krému s antioxidanty má hned trojitý účinek. Dokáže bojovat nejen proti chladu a volným radikálům z prostředí, ale i proti stárnutí. Oblast očí je extrémně jemná, proto k ní i náležitě přistupujte. Hydratujte ji dvakrát denně.

Důkladně odličujte citlivé oči

Samotné odlíčení očí je velmi důležité. Ještě důležitější však je všímat si pokožku okolo svých očí. Ta s náznaky citlivosti si zaslouží speciální hydrataci, takovou která nebude plná umělých látek, ale hlavně bez parfémace a efektivity k citlivému očnímu okolí.

Luxusní látky na pomoc očím

Přírodní složky dokáží vyživovat pleť jako nic jiného. Účinný tímto způsobem může být i kaviár, plný látek bohatých na minerály. Své oči zahalte do obláčku luxusu, stačí když si na víčka aplikujete jen pár kapek.

Přečtěte si také: Červená rtěnka sluší na podzim každé: Důležitou roli hraje výběr odstínu, ukážeme vám, jak na to!

Zlepšení pružnosti je základem k úspěchu

Oční balzám má bohatší složení, schopnost hloubkově vyživovat a také zlepšovat tón pleti. Pokožka kolem očí vypadá hned rozzářeněji, je hladší a mizí na ní jemné linky, které způsobují na tváři všechny mimické pohyby.

Foto:
Profimedia, Loccitane, Yves Rocher, Clinique
Zdroj:
PC

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..