Máma přede mnou svého nového přítele skrývala dlouho: Důvod, proč to udělala, jsem pochopila až později

Věrka ovdověla ještě poměrně mladá a dlouhá léta byla sama. Každý jí dobrého muže po jejím boku přál i její vlastní dcera. Nicméně nikdo nepočítal, že si vybere muže, který by mohl být jejím synem.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dlouhá léta sama, dokud nepoznala dceřina vrstevníka

Tento příběh nám vyprávěla naše známá a stalo se to právě její matce. Silvia věděla, že její mámě se v podstatě ulevilo, když její otec nešťastně zahynul, protože si s ním Věrka užila své. Byl to alkoholik a navíc k ní byl často i hrubý. Silvia byla nejednou svědkem takové situace. Věrka byla pak po smrti manžela dlouhých 8 let sama, dokud nepoznala Mira. Byl to vrstevník její dcery Silvie a dokonce se znali ještě ze školních dob. Věrka dělala v květinářství a Miro se tam poměrně často začal objevovat. Nakonec jednoho dne přišel opět a koupil obrovskou kytici žlutých tulipánů, které Věrka zbožňovala. Pak jí oznámil, že jsou pro ni a tehdy se to nějak samo začalo vyvíjet.

Mohlo by vás zajímat: Z těchto zlozvyků muži nikdy nevyrostou: Který z nich vám zvedá tlak nejvíc?

Přítele její dcera neschvalovala a dala jí to jasně najevo

"Máma přede mnou a zbytkem rodiny svého nového přítele skrývala dlouho. Avšak svou radost a zamilovanost, která jí sršela z celého těla, nemohla zakrýt. Nechtěla jsem však na ni tlačit, chtěla jsem, aby mi to řekla sama. Když se ho jednou odvážila přivést domů na společnou večeři se mnou, kde nás chtěla představit osobně, skoro jsem oněměla," popisuje její dcera a naše známá Silvia. Silvia se snažila chovat normálně, ale své překvapení až šok nemohla zakrýt. Nakonec po večeři mámě řekla nahlas, co si myslí. A sice, že ji nechápe, že co si chce dokazovat, proč takového mladého a ještě k tomu i jejího vrstevníka, kterého si pamatuje ze školních dob. Avšak její máma se urazila a odmítla se s ní o tom dál bavit. Tak se spolu rozloučily.

Čtěte také: Datum narození o nás prozradí, do jakých vztahů bychom se (ne)měli vrhnout: Toto o nás vypovídá!

Máma jí prozradila svůj důvod a více nebylo o čem

Silvia se nakonec tomu rozhodla dát čas a myslela si, že mámu to přejde. Nicméně uběhlo pár měsíců a přestože se k tomu již nevyjadřovala, věděla, že i zbytek rodiny si o její mámě za jejími zády šeptá. Někteří se dokonce na tom bavili a dělali nemístné komentáře, což ji i vytáčelo. Nakonec se rozhodla s mámou si otevřeně ještě jednou promluvit.

Nepřehlédněte: Zjistěte podle partnerova znamení, proč vám to ve vztahu skřípe: Toto vám otevře oči...

"Řekla jsem jí na rovinu, co si o tom myslím nejen já, ale i zbytek rodiny a proč by to měla ukončit pro své vlastní dobro. Nakonec mi řekla něco, co jsem nečekala. Prý jí to je jedno a že se nikdy v životě necítila tak lehce a bezstarostně. Prý si nedělá žádné velké iluze, že s ní Miro zůstane, ale zatím jim je spolu skvěle a ona si to užívá. Že nebude ničeho litovat ani když to jednoho dne skončí." Tehdy jí dcera Silvia pochopila, že její máma si to přece zaslouží. Poté, co prožila s otcem a jaký život pod tlakem měla, si přece tu bezstarostnost zaslouží. Tak se jen pousmála a nechala to už plavat, ačkoliv máma byla nadále zbytku rodiny pro smích a ostatní jen kroutili hlavami. Ale u její dcery Silvie ten důvod proč, nakonec obstál.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..