Nejhorší věc, kterou můžete ve vztahu dělat: Takto muž urychleně vyhledává jinou ženskou společnost

Vztahy jsou velmi křehké a zatímco vy si můžete myslet, že chcete tomu druhému pomoct, ve skutečnosti se to může vymstít proti vám.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

První rok vztahu je o zamilovanosti, ta skutečná prověrka přichází až později po vystřízlivění. Ty nejpevnější vztahy nejsou o štěstí, ale o tom, co jsou dva ochotni do něj dát a naopak v čem ustoupit. Nevěra není jediným problémem krachu vztahů či manželství, málokdo si uvědomuje, že jsou i jiné a stejně rozšířené problémy. Mezi nimi i snaha ženy přetvořit si muže na svůj obraz.

Přečtěte si také: Dohodla jsem si rande s mužem ze seznamky: To, kdo se na něm objevil, jsem skutečně nečekala ani ve snu

Čím více se snažil, tím horší to bylo

Ať se zdá vztah jakkoliv dokonalý na první pohled, ne vždy tomu tak musí být za dveřmi. Ženy se někdy chovají nevysvětlitelně nejen pro muže, ale i pro samotné ostatní ženy. Maroš je úspěšný podnikatel, velmi společenský typ. Koneckonců se svou snoubenkou se seznámil na oslavě narozenin jejich společného známého. Řeknete si, hrdličky. Tak do sebe zapadali. Maroš byl bezhlavě zamilovaný a ve věku, kdy chtěl rodinu měl 35 let, takže nic překvapivého. Plnil každé přání jeho něžné polovičky.

Přečtěte si také: Kamarád podvedl svou partnerku před mýma očima: Jeho výmluva nemá obdoby

Zdá se však, že ona to nedokázala ocenit, alespoň podle jeho slov: "Čím víc jsem pro ni dělal, tím víc mi vyčítala, co pro ni nedělám. Začalo se to stupňovat a já jsem si toho všímal stále víc." Maroš se však po čase na chvíli uklidnil a snažil se svou partnerku Martinu vidět v lepším světle. Chtěl jí dokázat, že opravdu mu na ní záleží. Jediné, co ji dokázalo přesvědčit je přece prsten. Na dovolené před ní poklekl a ona řekla bez váhání ano. Na chvíli byl klid a idylka jako na začátku vztahu pokračovala. Bohužel, jen dva měsíce. Martina pak začala dělat to, co Maroše iritovalo. Snažila se ho mermomocí přetvářet na obraz muže, kterého si zřejmě vysnila.

Snaha přetvořit ho na svůj obraz

Tento koloběh se neustále opakoval a stupňoval. Co by jiné ženy za takovou pozornost, jakou jí projevoval Maroš, daly. Martině později začalo vadit, že její zásnubní prsten není v takové hodnotě, než měla představu. Ráda se ukazovala ve společnosti a cítila se jako něco víc. To začalo překážet Marošovi, kterému se jeho původní vysněná krásná žena mění každým dnem na nespokojenou a frustrovanou. Jediný, na kom si to pak vybíjela, byl právě on. Ve společnosti se snažila hrát na dokonalý pár jako z pohádky. S nespokojeností přicházela i vlna urážek a ponižování Maroše, jak ve vztahu nervózní matka a dítě. Umíte si asi představit, co tohle všechno udělá s mužským egem. Vyčítala mu, že se nechová jako muž, nemluvě o tom, že mu chybí galantnost. Neustále chtěla, aby ji obdarovával dárky.

Mohlo by vás zajímat: I když vás nikdy nepodvedl, v hlavě může nosit nepřetržitě jinou ženu: Toto gesto nebo detail ho prozradí

Tohle její tlačení na pilu nakonec způsobilo, že Maroš začal vyhledávat ženskou společnost mimo domov. Martinu však nepodváděl, jak byste si mohly myslet. Tento paralelní způsob života mu však pomohl oprostit se od ženy, která se ho snažila přetvořit k obrazu svému.

Martina to však ani potom nepochopila a stavěla se do pozice ublížené. Vše otočila na Maroše a dokonce se s ním chtěla soudit o jeho majetek. Využila všechny praktiky, jaké zákeřná žena jen dokáže.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..