Celé týdny jsem dostávala zásilku červených růží: Když jsem zjistila, kdo mi je posílá, nečekala jsem to

Timea prožila trauma a do dalšího vztahu se nechtěla hrnout. Pravidelná zásilka červených růží ji však nenechala chladnou. Kdo byl ten záhadný, kdo jí je posílal, to nečekala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Prožila trauma a do dalšího vztahu se nechtěla hrnout

Naše čtenářka Timea je podle vlastních slov nenápadná, celkem obyčejná žena. Ale kdybyste ji viděly, rozhodně byste o ní neřekly, že je úplně obyčejná. Ačkoliv na sebe přehnaně neupozorňuje ani svou vizáží ani oblečením, na první pohled je vidět, že tato žena je prostě skvělá po všech stránkách. Navzdory našemu hodnocení, Timea neregistruje, jaký má na muže vliv a v podstatě se o ně ani moc nezajímá. Má však na to svůj důvod: "Stala jsem se vdovou jen dva roky po svatbě. Měla jsem krásný vztah a plánovali jsme spolu toho tak mnoho zažít. Nicméně nebylo nám dopřáno. Velmi to bolelo, protože odešel náhle, a přestože to bolí do dnešního dne, snažím se jít dál a uchovat si jen všechno to hezké mezi námi. Jsou to už tři roky, ale mám pocit, že na nový vztah nejsem stále připravená," vyznává se ze svého nelehkého životního údělu Timea.

Mohlo by vás zajímat: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Nečekaná zásilka v podobě kytice červených růží

Jak nám popsala, jeden páteční večer jí přišla nečekaná zásilka, kytice červených růží bez jakékoliv vizitky, od koho jsou. "Nejdřív jsem si myslela, že se někdo spletl, našla jsem je ležet na prahu dveří mého bytu. Překvapilo mě to, ale nějak jsem tomu nevěnovala další týden pozornost," popisuje naše čtenářka.

Další kytice červených růží na prahu její dveří

Pak se však stalo, že stejná zásilka červených růží přišla znovu, v další páteční večer, kdy byla doma sama v bytě a četla si knihu. Někdo zazvonil a odešel tak rafinovaně, že ho nikde nezahlédla. Bylo to zvláštní a zcela ji i začalo zajímat, kdo jí ty růže posílá. "Tatáž situace se opakovala ještě několik týdnů. Přiznávám, nenechalo mě to chladnou. Dokonce jsem se té kytice červených růží nemohla dočkat každý týden. Jakoby se najednou začalo něco ve mně probouzet. Něco, co bylo traumatem, které jsem prožila, hluboce pohřbené a nyní mi ty růže přinášely čirou radost," objasňuje Timea dále.

Čtěte také: Co muži na ženách považují za sexy: Těchto 5 věcí dělá ženy v očích mužů atraktivnějšími

Nakonec přišla jedna kytice i s pozváním

Celé týdny přicházely kytice červených růží bez vizitky, kartičky, čehokoliv, čeho by se mohla Timea chytit. Už si začala myslet, že je to jakýsi fantom. Ale nakonec přišla jedna konečně s kartičkou, na níž bylo napsáno: "Krása těchto růží není nic ve srovnání s krásou jejich majitelky. Tvůj úsměv mi vždy prozáří den. Pokud ti tyto růže přinesly alespoň kousek radosti do života, přijmi mé pozvání na večeři, aby si zjistila, který zamilovaný blázen ti je posílá." Na kartičce bylo ještě místo a čas, kde se mají setkat i to, jak ho pozná.

Pozvání se Timea skutečně polekala. Zatímco to byly růže a jen jakýsi neznámý, bylo to docela příjemné a nemusela nic řešit. Avšak nyní ji o setkání žádal reálný muž a byla z toho celá nesvá. Měla ještě celý týden na rozmyšlenou, ale nakonec se poradila se svou dobrou přítelkyní, která ji v tom podpořila. Prý nikde není napsáno, že s ním musí hned začít chodit, ale ať dá sobě i jemu šanci, když do toho investoval tolik času i peněz.

Nepřehlédněte: Vztahy po třicítce se drasticky změní: Odborníci mluví o nejlepším období pro lásku

Ačkoli to byl nejdříve šok, pak se jí ulevilo

"Na to setkání jsem šla. Když jsem uviděla dotyčného muže s další kyticí červených růží u stolu, nezmohla jsem se na slovo. Byl to můj nadřízený v práci, Robo. Byl o něco starší než já, ale velmi milý a skutečně lidský. Ale nikdy jsem si nevšimla, že bych se mu líbila, přestože jsme občas prohodili pár slov a ne jen o práci. Ačkoli to byl na začátku šok, viděla jsem, že v rozpacích je i on. A bylo to takové milé. Najednou jsem však přestala cítit obavy, protože jsem ho vlastně znala a věděla, že je to skvělý chlap," popsala Timea, která později přijala i Robovi další pozvání a přestože to postupuje jen pomalu, postupuje a Timea se cítí opět šťastná jako kdysi.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..