Muži narovinu: Toto si myslí o ženách, které měly více sexuálních partnerů

Řadíte se do kategorie žen, kterým jistou dobu trvalo, než našly toho pravého? Nám se podařilo zjistit, jaký názor mají muži na ženy, které měly několik sexuálních partnerů. A definovali to skutečně velmi na přímo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ačkoli si často myslíme, že toto je doména mužů i mnohé z nás podlehly kouzlu opačného pohlaví mnohem vickrát než skutečně chtěly nebo plánovaly, než našly toho pravého. Pokud ho však najednou máte po svém boku, začnete váhat, zda vyjít s pravdu ven a říct mu přesný počet mužů, kteří byli ve vašem životě. Bojíte se totiž jejich reakce. My jsme se také za vás zeptaly tří mužů, co si mysli o ženách, které měly více než 5 sexuálních partnerů.

Přečtěte si: Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

Opravdu je číslo podstatné?

Pokud jste si myslely, že jim je to jedno, velmi jste se nemýlily. Většina mužů nepovažuje množství vašich neúspěšných vztahů za podstatné. "Nevidím důvod, proč bych se měl zamýšlet nad tím, kolik chlapů měla přede mnou. Všichni máme za sebou zdařilé i méně zdařilé vztahy, takže to se jednoznačně nedá soudit. Nezajímá mě co žena dělá, pokud je single, podstatné pro mě je, jak se chová, když je ve vztahu," říká 32 letý Edo.

"Nemyslím si, že ženu je potřeba soudit podle počtu jejích milenců. Ani já nejsem svatý a rozhodně jsem v životě neměl jednu ženu. Sám vím, že najít to co v životě opravdu potřebujete, je často komplikované. Pokud ona nemá v úmyslu soudit mě, cítím to stejně. Na co řešit minulost, která je již za námi. Pokud je v dané přítomnosti jen a jen pro mě, tak není o čem," pokračuje 36 letý Oliver.

"Absolutně mě nezajímá, kolik mužů měla žena v životě, pokud jsem v daném okamžiku pro ni jediný. Avšak pokud by měla za sebou, co já vím, 50 - 60 sexuálních partnerů, bylo by to přinejmenším zvláštní. Ale takovou jsem ještě opravdu nesetkal. Při tom počtu bych se už nad tím asi zamyslel, ale dosud jsem opravdu nic takového neřešil," dodává 29 letý Ivan.

Mohlo by vás zajímat: Toto je den, kdy se lidé nejvíce podvádějí: Vychází to na tento den v měsíci

Jednoduše najít v životě pravou lásku dá zabrat a jak vidíte i naše polovičky to dobře znají. Tak co, budete je příště hned zpovídat, jak na tom jsou a přiznáte i svůj "počet"? Nebo raději hodíte tyto věci za hlavu? My jsme spíše pro tu druhou možnost. Vždyť na co si život ještě více komplikovat, no ne?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..