Ženy narozené v těchto třech znameních, jsou snem každého muže: Tyto přednosti na nich milují

Některé ženy to u mužů mají mnohem jednodušší. A nic speciálního pro to neudělaly. Jen se narodily ve znamení, které splňuje atributy dokonalých vlastností, pro opačné pohlaví.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsou okouzlující, krásné, pečlivé, milé, laskavé a ochotné podat vždy pomocnou ruku tomu, kdo to opravdu potřebuje. No a navíc jsou snem každého muže. A to nejen pro vyjmenované vlastnosti, ale i dvě další, které mají tyto ženy společné. Právě to je činí v očích mužů neodolatelné.

Přečtěte si: Nejlepší manželky se rodí v těchto znameních: Pro tyto vlastnosti je muži umí ocenit

Kombinace tajemna a něžnosti

I vy se ptáte o jaké znamení zvěrokruhu jde? Hovoříme o ženách narozených ve znamení Býka, Lva a Střelce. Tajemnost a něžnost jsou něco, čím dostanou všechny tři opravdu každého chlapa. Nechají se rady dobývat, milují pozornost a užívají si, když o ně muži mohou bojovat. Nikdy o sobě neprozradí všechno. Právě naopak. Nechávají opačné pohlaví vše o sobě objevovat. Od začátku s muži hrají jakousi hru, která je však velmi přirozená a muže baví. Mimo to jsou však velmi něžné, působí křehce a o to více jsou pro muže atraktivnější. Mají tendence je chránit a být tu pro ně za každých okolností. Jsou citlivé na věci a lidi ve svém okolí, milují krásu a harmonii.

Mohlo by vás zajímat: Můj manžel mi roky lhal: Přišla jsem na to až ve chvíli, kdy nám na dveře zaklepala jeho patnáctiletá dcera

Nemají rády změny

Nemají však příliš v lásce velké změny a vychutnávají si věci, na které jsou zvyklé. Většinou jsou klidné a snaží se vyhýbat hádkám. Pokud je však někdo opravdu naštve, může se připravit na opravdovou bouři. Ve chvíli, kdy chtějí něčeho dosáhnout, najdou v sobě obrovskou sílu a energii pustit se do čehokoliv.

Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Býk
2
Střelec
3
Lev
2
Hlasovalo: 7

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..