Nejlepší tipy na dárky, pokud se chystáte na Babyshower: Toto potěší všechny budoucí maminky

Budoucí maminku nemusíte potěšit velkým darem. Stačí malý dárek, který si předem promyslíte a pomůže jí s ním při tvoření si výbavičky pro děťátko. Tyto kousky si získaly nás.

Zdroj: instagram.com/angelcandice
Zdroj: instagram.com/angelcandice

Pokud váháte nad tím, jaké dary by potěšily maminku čekatelku, nemusíte si už dlouho lámat hlavu. Náš seznam obsahuje hlavně praktické pomůcky, které jsou stylové, ale usnadní péči o malé miminko. Takto máte jistotu, že nekoupíte něco, co se nevyužije, právě opravdu přispějete budoucí mamince ke zjednodušení jejího života s malým pokladem.

Praktické, i když vyroste

Potěšte maminku stylovou podložkou na přebalování. Ta však může mít využití i když dítě povyroste a nebude se muset přebalovat vleže pouze na jednom místě. Takový kousek v pastelové barvě se hodí i jako skvělá podložka na hraní, která nahradí koberec v pokoji.

Malý a přítulný

Taková by měla být oblíbená plyšová hračka čerstvě narozeného dítěte. Jakmile začne vnímat své pohyby, potřebuje zaměstnat ručičky něčím měkkým, k čemu se může přitulit. Právě tuto funkci pokrývají hračky, které mají místo těla malou dečku.

Pomoc při koupání

Podle toho, jakou koupelnu má budoucí maminka, se můžete zaměřit i na tuto oblast péče o miminko. Velkou úlevou při koupání může být právě podložka do vany, která je protiskluzová a zjednoduší celý proces mytí malého miminka.

Něco, co zaujme

Funkci zaujetí pozornosti je potřeba v malém děťátku tříbit, aby se vyvíjel jeho zrakový systém. Hračky, které se uchytí nad postýlku však můžete jednoduše přenést i nad kočárek či sedačku do auta. Taková maličkost, která má přitom velmi mnoho využití.

Už i do porodnice

Od nejútlejšího věku se určitě budoucí mamince osvědčí ubrousky z jemné látky. Jsou vhodné jako utěrky, jejich pravidelným praním však máte zajištěno, že jsou sterilizované a vždy připravené k použití i na tu nejcitlivější pokožku.

Foto:
instagram.com/angelcandice, Profimedia, Dadaboom, John Lewis, instagram.com/lenaperminova, Petite & Mars, instagram.com/khloekardashian, Minilove.sk, T-Tomi
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..