Díky této věci zjistíte, zda máte doma nevěrníka: Odhalení vám nezabere více než 5 sekund

I vy se občas zamýšlíte nad tím, zda jste skutečně jedinou ženou v životě své milované polovičky? Víme jak to velmi jednoduše zjistíte.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Máte podezření, že vás partner podvádí, ale nevíte, či jen zbytečně nepřeháníte? Pokud si chcete být skutečně jistá, existuje jeden malý trik, jak to odhalíte do pár vteřin. Podle průzkumů totiž vyplývá, že dobrovolně se k nevěře přizná pouze 7% mužů. A to je opravdu minimální počet. Takže pokud si chcete být opravdu jistá, čtěte dál.

Připravte si scénář

Víme, ženy v tom mají většinou jasno. Jakákoliv výměna důvěrnosti půlky s jinou ženou je pro nás nepřijatelná. Než se však rozhodnete odhalit pravdu, předem si připravte scénář jak budete postupovat, pokud se vaše podezření potvrdí. Budete se chtít rozvést, rozejít, žít odděleně nebo zkusíte manželskou poradnu? Ano, rozumíme, nejsou to nejlehčí otázky, avšak měly byste na ně mít připravené odpovědi a ve věcech jasno. Už jen sama kvůli sobě. Budete se pak s realitou smiřovat přeci jen o něco lépe a dokonce to i lépe přijmete. Bolet to sice bude, ale zraní vás to přece jen o něco méně.

Toto ho prozradí

Pokud má váš partner bokovku, je jen otázkou času, kdy se to dostane na povrch. Avšak malým trikem to zjistíte velmi rychle. I když to může znít zvláštně, to co ho prozradí je vůně. Jestliže po 5 sekundách na něm ucítíte něco netypického, víte, že se něco děje. Nemusíte automaticky cítit parfém jeho milenky. Avšak pokud na něm zaznamenáte podezřele jinou vůni nebo se ta jeho zvláštní míchá, něco není v pořádku. Faktem totiž je, že vůně jiné ženy se muž nezbaví vůbec snadno. Pachy jsou natolik silné, že toto je jediný způsob, jak si můžete být jistá, že se opravdu něco děje. Pak je už jen na vás, jak si s danou situací poradíte.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..