Proslavila se v nové éře kypřejšími křivkami: Takto naléhá na ženy, aby nebyly posedlé ultra štíhlým tělem

Modelka Barbara Palvin maďarského původu boří mýty o dokonalém těle, které mívají její kolegyně modelky. Přehlídková mola válcuje svou postavou, kterou jí stále mohou závidět mnohé, není však v žádném případě nepřirozeně hubená.

Zdroj: instagram.com/realbarbarapalvin
Zdroj: instagram.com/realbarbarapalvin

Ženské tělo by mělo být v první řadě zdravé, pouze tak má možnost ukázat se v celé své kráse. Maďarská modelka Barbara Palvin zastává vysoké příčky v úspěšnosti světových modelek. Její tělo se však lety změnilo a to k ideálu, který mají v hlavě spíše muži, než modeling skauti. Její křivky jsou však velmi oblíbené a Barbara se právě tímto způsobem snaží o osvětu o ženskosti.

Mohlo by vás zajímat: Plus size modelka Kate Wasley a její přístup ke kráse: Ladné křivky může mít každá žena, důležité je právě toto

Křivky, které jsou svůdné

Barbara Palvin předvádí na známých módních přehlídkách, i letos měla možnost kráčet fashion show v New Yorku populární značky spodního prádla Victoria Secret. Její postava se však mírně liší od těl jejích ultra štíhlých kolegyň. Barbara si je však vědoma své krásy a její křivky jí dodávají sebevědomí jako nic jiného.

Nemá problém otevřít se světu

Půvabná bruneta se nebojí o svém těle mluvit a ukazovat ho světu. Ocitla se tak na obálkách mnoha magazínů a neváhala se obléci i do plavek, které na ní působí žensky. Takovým přístupem chce formovat i mínění mnohých mladých žen o svém těle.

Přečtěte si také: Zeštíhlující prádlo, na které nedá dopustit Jessica Alba: Po třech dětech má ženské sexy křivky i díky tomuto

Teprve nyní pochopila o čem to je

Zatímco mladá modelka Barbara Palvin nabyla sebevědomí se změněnou postavou, chvilku jí to trvalo. Nyní však ví, že křivky na ženském těle jsou příjemné ba přímo žádané. Pouze tak umí ukázat svou ženskost a hlavně podpořit miliony žen po celém světě, které se snaží o dokonalou postavu. Základ je podle ní v kouzelné kombinaci kvalitní stravy a cvičení, které jí tělu pomáhá, ne ho vysiluje a vyčerpává.

Foto:
instagram.com/realbarbarapalvin, Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..