Typy žen, které patří u mužů do kategorie "nemám zájem": Tímto ztrácejí na své přitažlivosti

Jisté typy žen se stávají pro muže méně atraktivními. A to jen kvůli této jedné věci. Patříte k nim i vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Některé povahové vlastnosti a rysy na nás muži prostě nedokážou vystát. A i v případě, že je my považujema za nepostatné, pro ně hrají významnou roli. Podívejte se spolu s námi, jestli i vy patříte do této kategorie.

Mohlo by vás zajímat: Nejpopulárnější jména pro chlapce a holčičky na rok 2019: Kdo obhájil prvenství a kam směřují trendy?

Vulgární slovník

Ne, na rovnost pohlaví v tomto případě prostě zapomeňte. Muži opravdu nedokáží vystát, pokud mají ženy nevhodný slovník. Líbí se jim, pokud jste v jejich očích za dámu. To jim připadá sexy. Vulgarizmy v ústech ženy pro ně znějí nepřirozeně a velmi asexuálně.

Feminismus

Ano, být ambiciózní je fajn. Mít své sny, představy a ideály také. Nicméně, neměly byste přehnaně prezentovat jen ženské zájmy a stavět je na pomyslný piedestal. Je důležité být ženou se srdcem na správném místě. Feministické postoje nejsou přitažlivé a muži jejich nedokážou pochopit.

Nadřazenost a důležitost

Pokud neustále prezentujete svou samostatnost, důvtip, soběstačnost a tváříte se, že chlapa vlastně k životu nepotřebujete, přesně toho i dosáhnete. Toto muži skutečně nemusí. Hrát si na neporazitelnou, která nikoho a nic nepotřebuje, není ideální cesta. Tedy pokud chcete zůstat single ano, v jiném případě na takové chování raději zapomeňte.

Nepřehlédněte: Úspěšná Katarína Král: Jak docílit, aby se lidé zajímali o lokální značky

Které z těchto vlastností považujete za nejvíce asexuální?

Vulgární slovník
4
Feminismus
0
Nadřazenost a důležitost
1
Hlasovalo: 5

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..