Přestože jsem tyto ženy vždy odsuzovala, stala jsem se jednou z nich: Život milenky mě zásadně změnil v pohledu na všechno

Alena vždy odsuzovala ženy, které někomu rozbily rodinu a staly se milenkami. Ani ve snu by jí nenapadlo, že se bude řadit do této kategorie i ona sama.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Alena nesnášela od malička ženy, které se snažily někomu rozbít rodinu. Sama totiž přišla o otce, když měla osm a to jen tím, že podlehl mnohem mladší krásce, než byla v té době její máma. Jak rostla a zjišťovala důvody, proč od nich otec odešel a nekontaktoval se s ní, řekla si, že nikdy nebude patřit do kategorie těchto žen.

Mohlo by vás zajímat: Dohodla jsem si rande s mužem ze seznamky: To, kdo se na něm objevil, jsem skutečně nečekala ani ve snu

Život si občas s námi hraje více, než si dokážeme představit

"Nechápala jsem ženy, které přesto, že věděly, že daný muž má rodinu, neváhaly a jednoduše ho bez problémů začaly svádět. A všechny víme, jak to většinou dopadne. Zvyšování si mužského ega na úkor čehokoliv je jednoduše běžnou součástí chlapské světa. Ať se nám to líbí nebo ne, málokterý muž dokáže takovému pokušení odolat. Nikdy jsem si však nemyslela, že já sama se mohu stát jednou z nich. Ale víte jak to chodí, člověk míní ..."

S tímto nepočítala ani ve snu

Alena potkala na novoroční kolaudaci bytu její nejlepší kamarádky Petra. Mladý podnikatel, který byl navíc velmi sečtělý jí učaroval na první pohled. Měl však jednu chybičku krásy. Ženu a doma dvouměsíční dvojčata. Ačkoli vystupoval jako seriózní a pečlivý otec, postupně jak se zyvšovala hladina alkoholu a večerní hodina, jaksi začal upouštět ze svých zásad. A kupodivu, Alena také. I přesto, že vždy odsuzovat ženy, které někomu rozbily rodinu a staly se milenkami, v ten večer byla i ona jednou z nich. "Dodnes ani netuším jak a proč se to vlastně stalo. Hodně si z toho večera nepamatuji, ale vím, že alkokol není omluvou. Netuším jak se to mohlo stát. Když jsem se ráno probrala a uvědomila si všechny okolnosti, přála jsem si jen jediné. Aby se to nedozvěděla Petrova žena. Věděla jsem, že ona je doma s jejich maličkými dětmi a on si mezitím užíval s někým jiným. Dodnes se nedokážu vyrovnat s faktem, že tím někým jsem byla já," pokračuje Alena.

Nepřehlédněte: Dokonalý návod jak pochopit muže: Pokud dokážete přijmout tyto tři věci, bude se vám žít ve dvojici snadněji a bez hádek

Za toto jsem dodnes vděčná

Petrova žena to nikdy nezjistila. Dokonce ani Alena o něm už víc neslyšela. Jednou ho zahlédla na dětském hřišti i s rodinou o pár let později. A vypadaly skutečně štastně. "Tehdy jsem děkovala někomu tam nahoře, že to  nakonec dopadlo tak, jak to dopadlo. A mě tato životní zkušenost změnila zejména v pohledu na život. Přestala  jsem odsuzovat lidi za cokoliv. Nikdy totiž nevíte, jaké okolnosti je přinutili jednat tak, jak se  rozhodli."

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..