Detoxikace, kterou snadno podstoupíte každé ráno: Tento typ čaje rozšíří cévy a zlepší cirkulaci krve

Své tělo můžete snadno detoxikovat každé ráno. Stačí vám připravit si účinnou směs, kterou budete držet v ledničce a po spánku si dopřejete šálek tohoto nápoje. Pročistí vaše tělo a vy se budete cítit mladší již za pár dní.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Náš věk je samozřejmě jen číslo. S ním však přicházejí mnohé nástrahy, kterými může být i zvýšený krevní tlak či riziko většího cholesterolu v krvi. Své cévy však můžete jednoduše očistit od nánosů a dopřát si opět bezproblémovou regulaci průtoku krve v těle. Ta má totiž na svědomí více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Přečtěte si také: Proč byste měly pít japonský matcha namísto klasického zeleného čaje? Bod č. 5 vás přesvědčí

Pomozte svému tělu

Nesprávně fungující cévy mohou být předpokladem mnoha nemocí. V ženském slovníku však znamenají i přibývání na váze, které si nepřeje žádná z nás. Pokud vám tělem neproudí krev tak jak má, v zimě můžete trpět chladem v končetinách, který v tomto období vůbec není příjemnou záležitostí. Nesprávnou průchodnost cév může způsobovat právě nával toxinů, které z vašeho těla potřebujete co nejdříve dostat.

Detox pouze ze 4 ingrediencí

Abyste každé ráno dodaly svému tělu novou dávku energie, budete potřebovat tyto čtyři suroviny, ze kterých si připravíte čaj plný enzymů. Citrónovou šťávu, čerstvý zázvor, cibuli a jablečný ocet zalijte horkou vodou. Nechte louhovat po dobu 20 minut a následně svůj čaj přeceďte. Stačí když si každé ráno dopřejete polovičku hrnku, jeho chuť můžete dotvořit medem, avšak silnější detox vám poskytne bez něj.

Mohlo by vás zajímat: Přijímejte pouze pozitivní bílkoviny: odkyselte svůj organismus díky tomu, že vyřadíte z jídelníčku toto zlo

Těšte se na výsledek

Tato ranní rutina bude mít na starosti zlepšení průtoku krve v těle. Teplý čaj mimo jiné krev rozproudí, dodá jí vitalitu a tím odbřemení i vaše vnitřní orgány, které začnou snadněji spalovat. Detox je vhodný i na odbourávání tuků, které automaticky dodají vašim nohám lehkost a vaše bříško zbaví pocitu nafouknutí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..