Odstraňte odumřelou pokožku z obličeje i dekoltu: Tyto peelingy zanechají pleť hedvábnou a svěží

V zimě si péči o pleť žádá ještě jednu složku navíc. Může se jí stát právě peeling, který pomáhá k vyživení a následné regeneraci vaší pleti. Produkty plné jemných kuliček zbaví vaše líce odumřelé pokožky a přirozeně ji rozzáří.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S vůní kávy

Jako ranní budíček pro vaši pleť můžete použít pleťový peeling s přídavkem kávy. Ta je nejen velmi šetrná, ale dokáže i energizovat pokožku. Obsahuje také antioxidanty, které pomohou před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Chráníte tak vaši pleť hned ve dvou krocích.

Přečtěte si také: Multifunkční SOS balzámy, které zachrání popraskanou pokožku: Tyto druhy se nebojte použít na rty i na ruce

Jemnost sama

Sice mnohé z nás považují peeling za mírně invazivní, opak může být pravdou. Současné produkty obsahují částečky, které jsou opravdu malé-mikro částice. Ty jsou při čištění pleti ještě účinnější, odstraní maz a nechají pleť přirozeně svěží.

Pro pocit svěžesti

Peeling má přesně ty účinky, které si vaše pleť žádá po dlouhém dni v zimní krajině. Odstraní starou kůži, která byla vystavena mrazu, vytvoří základ pro aplikaci hydratačního krému a jako bonus provoní vaši pleť do hloubky. Vy se tak budete cítit svěže a pokožka vašeho obličeje zůstane přirozeně hedvábná.

V podobě mýdla

Pokud preferujete tuhé mýdla před těmi krémovými, je tu řešení i přesně podle vašich potřeb. Peeling v mýdle poskytuje opravdu snadnou aplikaci, stačí ho jemně rozetřít po tváři. Mýdlo poslouží i jako masážní pomůcka, díky které bude vaše pleť dvojnásobně krásná.

Mohlo by vás zajímat: Profesionální spreje na zafixování vašeho make-upu: Udrží vaši pleť svěží i vedle nástrahám počasí

Harmonie s typem vaší pleti

Před použitým peelingu si posviťte na texturu vaší pleti. Tento produkt rozhodně neaplikujte na tvář, která je zarudlá či podrážděná. Počkejte než se zacelí její ranky a až následně přejděte k očistě od nákazy z vnějšího prostředí.

Foto:
Profimedia, Ziaja, Loreal, Yves Rocher
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..