I když jsme spolu 12 let, nikdy jsme nemluvili o svatbě: Až tento moment změnil jeho pohled

Lea byla dlouhodobě ve vztahu, který nikam nesměřoval. Muž po jejím boku se totiž nechtěl vázat. Až jeden okamžik, změnil absolutně všechno a nastala u nich zásadní změna.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Lea a Arthur se znali od základní školy. Vyrůstali v jedné ulici, jejich rodiče byli rodinnými přáteli, ale oni dva se během tohoto období neuměli jaksi sladit na jednu vlnu. Vše se však změnilo v okamžiku, kdy nastoupili na stejnou výšku.

Čtěte také: I když vás nikdy nepodvedl, v hlavě může nosit nepřetržitě jinou ženu: Toto gesto nebo detail ho prozradí

Z kamarádství láska

Oba šli studovat do Vídně a tím, že to byl pro ně najednou nový svět, kde nikoho neznali, začali mít k sobě mnohem blíže. Po pár měsících kamarádství a poznávání se dali dohromady. Chodili spolu během celé školy a i několik let po ní. Najednou z několika let bylo 12 a oni dva se nikam neposouvali. "Slovo svatba se u nás stalo tabu a já vlastně ani nevím proč. Děti jako téma nepřišli na řadu vlastně vůbec. Když jsem viděla zástupy mých kámošek, které hrdě tlačí kočárek, nebo nosí v bříšku svůj malý poklad, byla jsem vždy uvnitř raněná. Měla jsem muže po svém boku, kterého jsem milovala, ale on nic z tohoto nechtěl. A já jsem vlastně nechápala proč."

Mohlo by vás zajímat: Kolega v práci se mi neustále dvoří: Podstatný detail však stále zamlčuje

Když od života dostanete druhou šanci

Navzdory všemu však Lea s Arthurem zůstávala. Nechtěla jsem to s ním ukončit. Chtěla jsem nás jen posunout. No jak víme, ne vždy jde v životě všechno podle našich představ. Nakonec se však stalo něco, co absolutně změnilo Arthurův pohled na všechno. Po jedné výměně názorů, sedla Lea do auta a chtěla odjet ke svým rodičům. V záplavě emocí však nedávala pozor a přejela na křižovatce na červenou. Skončila v komatu, v níž byla téměř měsíc. Právě během tohoto období měl Arthur spoustu času na přemýšlení. Uvědomil si, co všechno mohl ztratit a pochopil, že Lea je pro něj vším. "Když jsem se začala probírat, pamatuji si, že mu tekly slzy po tváři a první, na co se mě zeptal bylo, zda si ho vezmu. Byl to nejkrásnější den mého života. Nejenže jsem dostala druhou šanci, ale začal nám i nový život."

Nepřehlédněte: Jak zjistíte, že jiným ženám se líbí váš muž? Tyto znaky si při komunikaci s nimi všímejte, číslo 3 vás zaskočí

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..