Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Ano, víme, nevěra bolí. A o to víc, když zjistíte, že muž po vašem boku ji měl jako novodobý sport.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Ta z nás, která si prošla nevěrou dobře ví, že je to něco, co vás ve vztahu zradí a bolí mnohem víc než cokoliv jiného. Najednou si člověk připadá, že žil s někým, koho vlastně vůbec neznal. Zdá se vám, že měsíce, jste měly po boku někoho cizího. Najednou se ocitnete v jiné dimenzi. Ve světě, do kterého vlastně nepatříte. A o to náročnější to je, pokud zjistíte, že tou "druhou" v životě vaší polovičky ani zdaleka nebyla jen jedna žena. Přesně tímto si prošla Klára. Dostala od života lekci, která byla bolestivá, ale o to víc ji paradoxně posílila.

Přečtěte si také: Kolega randí s přitažlivými ženami navzdory neatraktivnímu vzezření: Díky tomuto, jeho pozvání neodmítnou

Změna přicházela postupně

Sotva její manžel oslavil čtyřicítku, jaksi se změnil. Ne nebylo to lusknutím prstu ani sfouknutím svíček na dortu. Přicházelo to postupně a trvalo to přibližně půl roku. Nejdříve začal každé ráno běhat, o týden na to, k tomu přidal večerní hodiny ve fitku s trenérem. No a za měsíc zase box. Klára si to vysvětlovala tím, že se jednoduše lekl věku a chce se udržovat ve formě. Nicméně postupem času si začala uvědomovat, že stále více času tráví po práci sama. Alan přicházel domů pravidelně po desáté večer. "Každý večer jsem trávila sama, přiznám se, že snad nikdy v životě jsem se necítila osamělejší než v tomto období. A tak jsem začala pátrat."

Nečekané odhalení

Klára zjistila, že ačkoliv ranní běh i ranním během byl, večerní fitko opravdu ne. V té době se její muž setkával s různými ženami. Brával je na společné večeře, masáže, do kina, či na nákupy. "Ano, tušíte správně sledovala jsem ho. Přesně 14 dní. A bilance? Každý večer, jiná žena. Byla jsem v šoku. Zklamaná a smutná zároveň. Připadala jsem si jako ve špatném snu. Nikdy by mě ani nenapadlo, že něčeho takového je schopen chlap, ke kterému si každý večer lehnu do postele."

Překvapivé, ale účinné

Ačkoliv většina žen by se s takovým mužem okamžitě rozvedla, Klára to neudělala. "Rozhodla jsem se s ním zůstat. Chtěla jsem aby i on zjistil, jaký je to pocit, když vám někdo takovýmto způsobem ublíží. A aniž bych mu řekla, že něco tuším o jeho aférkách, tak jsem se začala setkávat s různými muži. Šlo čistě jen o kávičky a nevinné večeře. Vše jsem vždy připravila tak, aby na to Alan přišel. Stejně jako já, mi to však neřekl. Ale stalo se něco zásadního. Jakmile odhalil mou fingovanou nevěru, přestal se setkávat s kýmkoliv. Chodil včas domů, byl pozorný a velmi citlivý. I když nám téměř nikdo po tomto nedával šanci, dodnes jsme spolu."

Mohlo by vás zajímat: Skutečně žijete s mužem, se kterým budete šťastná v manželství? Díky tomuto to zjistíte

Odpustily byste vícenásobnou nevěru?

Ano
1
Ne
3
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..