Nový odstín vlasů, který si vás získá během tmavých dní: Odlesky měděné jsou opět v módě

V nové barvě vlasů, která se dostává do popularity, se mísí náznaky zrzavé, probleskují však i blond odstíny, které vůbec nejsou prvoplánové. Dopřejte svým vlasům pozitivní zimní refresh.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přečtěte si také: Zbavte se mastných vlasů přírodní cestou: Dopřejte jim zpět objem a přirozený lesk

Blond, ne však prvoplánová

Aby žena, která není přírodní blondýnka, dosáhla look přirozenosti, je třeba aby jí vlasy hrály nejrůznějšími odlesky, které spolu vytvoří nezapomenutelný závoj. Kombinování barev dává vašim vlasům zabrat a vy proto nezapomínejte na potřebnou dávku regenerační péče, kterou si žádá každé barvení.

Odlesky zlata

Barva, která nemá obdoby, právě takovou je jemná směs blond a hnědé barvy. Nazvaly bychom ji komplexně měděná a na vlasech působí opravdu svěže a honosně. Jejím charakteristickým rysem je i její zářivý lesk, který si nemůžete nechat ujít ani vy.

Příměs barvy roku

Jak jste již mohly slyšet, barvou roku 2019 se stala zářivá, živá korálová. Té se nemusíte bránit ani při probarvování svých vlasů. Odlesky, které házejí do oranžova se stávají velmi populárními i ve vlasovém stylingu, dokáží totiž dodat jas vaší pleti.

Péče na prvním místě

Vlasy si přirozeně budují maz, který je sám vyživuje a dodává jim lesk. Právě kvůli této jejich funkci si vlasy nemyjte každý den, mohly byste si totiž poškodit vlasové folikuly. Extra jas jim dokáže dodat právě produkt založený na přírodní bázi.

Mohlo by vás zajímat: Multifunkční SOS balzámy, které zachrání popraskanou pokožku: Tyto druhy se nebojte použít na rty i na ruce

Plnost barvy

Pozitivních ohlasů se dočkalo právě toto nečekané měděné spojení. Hnědá může být tlumena, blond zase nepasuje každé z nás. Jejich kombinace vytvoří look, ve kterém jste odhodlána zazářit. Dodá vám sebevědomí, proto se o své vlasy v první řadě důkladně starejte.

 

Foto:
Profimedia, Gosh Copenhagen, L'erbolario, Lee Stafford (Profimed)
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..