Opětovný úspěch československé krásy!

Marie Sýkorová a Martin Burian, oba vítězové národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018, a Jasmína Simová, vítězka za Slovensko se na 35. ročníku světového finále Elite Model Look probojovali do TOP 15!

Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj: Schwarzkopf Elite Model Look

Finále se konalo v exotické lokaci Kanárských ostrovů, na Tenerife

Na toto nádherné místo, se sjeli finalisté z celého světa, kteří v průběhu několikadenního soustředění trénovali chůzi a choreografii na finálový večer, absolvovali fittingy, focení s profesionálními fotografy, koučink o zdravé stravě, cvičení a představili se porotě a agentům sítě Elite. Soustředění probíhalo v luxusním komplexu hotelu Melia, ve kterém byli všichni také ubytováni.

Celý průběh finálového večera byl přenášen živě online. Vítězi se stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska.

V porotě zasedli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho také CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi.

O vlasový styling se postaral generální partner Rowenta for Elite Model Look.

Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku, říká: „Jsem nadšený, že československá krása opět zabodovala v celosvětovém měřítku a naši finalisté byli celosvětově nejúspěšnější a získali 20% světových garancí v hodnotě 120.000 EUR. Gratuluji všem našim vítězům Schwarzkopf Elite Model Look.“

Foto:
Schwarzkopf Elite Model Look
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..