Pokud se zamilují, je to navždy: Muži narození v tomto znamení patří mezi nejoddanější

Zajímá vás, který muž vám bude skutečně věrný a nikdy vás nezradí? Že takový neexistuje? Omyl. Muži narození v tomto znamení, se řadí jednoznačně do kategorie nejvěrnějších.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsou milí, srdeční, laskaví, mají smysl pro humor a pokud se jednou zamilují, je to navždy. Ano, je to tak, jedno znamení zvěrokruhu, má atributy dokonalého partnera. Podívejte se spolu s námi, kdo patří mezi skutečně ideální partnery. Řadí se mezi ně i ta vaše polovička?

Přečtěte si také: Tato znamení přežijí rok plný lásky: Podívejte se, kdo bude mít perfektní rok 2019, patříte mezi ně i vy?

Láska je pro ně ve vztahu nejdůležitější

Jde o citlivé duše, které ve chvíli, kdy se skutečně zamilují, tak žena po jejich boku je pro ně vším. Dokáží se ve vztahu obětovat, dělat kompromisy, přizpůsobit se a snaží se svou drahou polovičku udělat vždy šťastnou. Snesli by jí i modré z nebe. A to doslova. O cokoli je poprosí, či požádá, tak se snaží splnit. I vy se ptá o koho jde? O muže narozené ve znamení Panny. Právě toto znamení se řadí mezi jedno z nejvěrnějších.

Toto z nich dělá dokonalé partnery

Navíc jejich přidanou hodnotou je velký všeobecný přehled, přirozený intelekt a sečtělost. Jsou velmi moudří, zajímá je dění kolem a mají umělecké nadání. Citlivost ve spojitosti s kreativitou z nich dělá téměř ideální partnery. Budou vás často překvapovat drobnostmi, které byste nečekaly. A v neposlední řadě jsou vynikající kuchaři. Nejen dobře, ale také rádi vaří. Takže v kuchyni jsou opravdu doma. Občas jsou sice tvrdohlaví, ale to se jim dá přece odpustit. Nakonec si však vždy dají říct. Zejména, pokud zjistí, že neměli pravdu. A to je opravdu v dnešní době vzácností. 

Mohlo by vás zajímat: Věrný partner a perfektní milenec: S tímto znamením vás čeká pohádkový život

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..