Muži narození v tomto znamení si rádi užívají: Podívejte se, od koho dlouhodobý vztah raději neočekávejte

Někteří muži, prostě nejsou na dlouhodobé vztahy stavění. A v určitém smyslu za to vlastně nemohou. Ovlivňuje je totiž znamení, ve kterém se narodili. Jak je na tom vaše vyvolená polovička?

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Pokud věříte, že naše osudy a povahové rysy ovlivňuje i znamení zvěrokruhu, pak vás bude určitě zajímat, kdo má velké sklony k nevěře a lákají ho chvilkové dobrodružství.

Přečtěte si také: Skutečně žijete s mužem, se kterým budete šťastná v manželství? Díky tomuto to zjistíte

V milostných vztazích to s nimi není až tak růžové

Jsou smyslní, milují své pohodlí. Bývají spolehliví a loajální. Řadí se mezi výborné plánovače a vždy se dívají zejména dopředu. Jsou připraveni řešit jakékoliv problémy a i když v životě spadnou, nemají problém postavit se opět na nohy. Ale přece jen v milostných vztazích to s nimi není až tak růžové. Ptáte se o kom mluvíme? Řeč je o Beranovi.

Vpřed je žene vášeň

Právě toto znamení ve vztahu pohání zejména vášeň. A to je důvod proč jim nedělá problém opustit partnera pro jiného, byť i jen kvůli chvilkové známosti. Dobrodružství, adrenalin, pomyslné motýlky v břiše jim za to v jakékoliv situaci stojí. Jsou nezávislí, impulzivní, velmi často konají podle pocitů a neřeší následky svých činů. Žijí pro daný moment, proto mají často velké množství partnerů, než se usadí. Bohužel i tehdy se rádi ohlížejí a loví v jiných vodách. Pokud jste se tedy čerstvě zamilovaly právě do Berana, přece jen zbystřete pozornost a buďte trošku obezřetnější.

Mohlo by vás zajímat: Muž se mi dvořil, i přesto, že jsem zadaná: Nezůstalo to pouze u rozhovoru, do práce mi poslal zvláštní balíčky

Mají podle vás muži narození ve znamení Berana tendence k nevěře?

Ano
1
Ne
0
Hlasovalo: 1

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..