J Lo překonává 10-denní výzvu bez cukru: Podívejte se na její břišní svaly a proč si vlastně tak mnoho odpírá?

J Lo před pár dny zveřejnila na své sociální síti výzvu, kterou se rozhodla podstoupit společně se svým partnerem. Žádný cukr, sacharidy, jen maso a pořádný trénink stojí za těmito svaly v nejen v horní části těla. Podívejte se také na její břišní svaly ...

Zdroj: Instagram.com/alexrodriguez
Zdroj: Instagram.com/alexrodriguez

10denní výzva bez cukru a sacharidů

10-denní výzvu se zpěvačka rozhodla podstoupit se svým partnerem, Alexem Rodriguezem. Tato dvojice je známá svou společnou láskou nejen k zdravému stravování, ale i ke cvičení. Společný trénink podstupují nyní pravidelně kvůli zmíněné výzvě bez cukru, sacharidů a na stravě sestávající z dostatku masa. Na sociální síti zpěvačka také vyzvala i ostatní: "Tato 10denní výzva začíná být osamělá, takže vás vyzýváme! Přidejte se k nám. 10 dní, žádný cukr, žádné sacharidy, jste pro výzvu jako my?"

Mohlo by vás zajímat: Fitness trenér Jennifer Lopez prozradil, jak to dělá: Pokud chcete zhubnout 7 kilo za měsíc, držte se tohoto pravidla

Čtvrtý den a podívejte se na ty břišní svaly

Krásná a sexy latino zpěvačka se skutečně překonává a při pohledu na její tělo v kombinaci s padesátkou na krku se nestíháme divit, jak to vlastně zvládá a proč podstupuje takové sebezapření. Nicméně při pohledu na fotografii jejích vypracovaných břišních svalů, ke které napsala, že jde o čtvrtý den této výzvy a že se cítí lépe, máme chuť podstoupit výzvu také, jen abychom se k tomuto dopracovaly také, co říkáte?

Čtěte také: Tři generace první československé Miss Ivany Christové: Krása se u nich v rodině dědí

Základem je mnoho občerstvení

J Lo však na Instagramu přiznala i to, že je skutečně velmi hladová: "Tak se ukazuje, že když nemáte cukr a nemáte sacharidy, máte opravdu skutečný hlad po celou dobu ... Takže se snažíme najít mnoho dobrého občerstvení." Proto, jak zpěvačka přiznala pro magazín Womenshealth, si ráda dopřeje občerstvení častěji než před výzvou. To sestává například z asijské mísy s avokádem, plátky papriky, zelených fazolek, okurkami, květákem nebo rýží s tuňákem. Samozřejmě vše bez přidaného cukru, na margo kterého také J Lo přiznala, že už po prvním dni cítila, jaké to je, když si tělo říká o doplnění cukru.

Bez tréninku to není ono

Aby byla výzva skutečně poctivá, bez tvrdého tréninku to nejde. Ještěže na to není J Lo sama a trénuje spolu se svým partnerem. Především se dali na tradiční posilování s činkami, závažími a dalším příslušenstvím. Takto společně "makají", aby výsledek 10-denní výzvy stál za to.

Nepřehlédněte: Matka Kate Middleton roky mlčela o životě své dcery: Měla však na to svůj důvod, ale takto zareagovala Kate

Cvičení je součástí jejího šťastného života

A jak to, že J Lo ve svém věku nejenže vypadá tak skvěle, ale že se jí chce takové výzvy ještě podstupovat? Nejde jen o tuto konkrétní výzvu, protože ona toho dělá podstatně více. Trénuje se svou taneční skupinou, běhá, jezdí na kole, dělá pilates, nepije alkohol a mnohé další věci, které si celý život odpírá. Zpěvačka má v tom však jasno a toto je její odpověď, která vás ani tak (ne) překvapí: "Jsem na 100% přesvědčená, že cvičení je součástí toho, co mě dělá tak šťastnou ... Tanec byl vždy velkou částí mého života a mít čas na to, abych hýbala celým mým tělem je něco, co je pro mě dobré, něco, co je klíčem k mému štěstí," prozradila pro magazín Hello.

Foto:
instagram.com/jlo/, instagram.com/alexrodriguez
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..