Angelina Jolie byla už odmalička předurčena na úspěch: Této vlastnosti si u ní všimla její máma, zůstala jí dodnes

Herečka Angelina Jolie neustále s láskou vzpomíná na svou matku. Ta ji naučila základy života a ačkoliv opustila tento svět v roce 2007, Angelina si s ní v duchu vypráví pořád.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Máma Angeliny Jolie, Marcheline Bertrand, se snažila své dceři vštípit jen ty největší kvality. Určitě by dnes byla hrdá, kdyby viděla, jak její dcera zvládá výchovu svých šesti dětí sama. Angelina Jolie je momentálně mámou na plný úvazek, zvládá kromě toho i herectví, svou humanitární práci i působení aktivistky.

Mohlo by vás zajímat: Tajemství dokonalé pleti Lady Di: Na tuto věc nedala ikonická princezna dopustit

Tato vlastnost ji drží nad vodou

Už jako mladá byla Angelina Jolie velmi srdečná a přemýšlivá osoba. Z pohledu její mámy byly toto vlastnosti, které se v ní snažila rozvíjet. Dívka se do vod showbyznysu dostala velmi brzy, Angelina však nikdy nezůstala pohlcena pýchou a egoismem. Máme v ní možnost vidět pokornou ženu, která ví, jak správě vychovávat své děti.

Vidí v lidech přesně to, co její matka

Angelina Jolie toužila po velké rodině. Právě tento její splněný sen svědčí o jejím velkém srdci. Sama se přiznala, že jinak by si ani formování své vlastní rodiny neuměla představit. Její matka se snažila o totéž, dávala laskavost nad všechny jiné ctnosti.

Přečtěte si také: Vévodkyně Meghan Markle dbá na zdravé stravování: Jejími zásadami se řídil před svatbou i princ Harry a nepolevil

Jinak jednat ani neumí

V dnešním světě plném nenávisti je herečka Angelina Jolie pěknou ukázkou toho, jak se dá využít moc, kterou získala svým hereckým talentem. Neproměnila se na hvězdu, která by byla nevšímavá. Je neustále odhodlána pomáhat lidem, pracuje pro charitativní organizace a zlepšuje postavení žen ve společnosti. Herečka stále věří, že právě její milovaná matka jí pomáhá k správným krokům. Když je nešťastná a neví jak dál, s mámou si povídá ve svých myšlenkách a jedná tak, jak si myslí, že by to udělala právě ona.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..