Na toto byste si měly dát ve vztahu pozor podle hvězd: Raci a Štíři by měli být opatrní v oblasti důvěry

Víte, čemu byste se měly v nejbližším období vyvarovat? Nám se to podařilo odhalit. Znamení zvěrokruhu, totiž prozradí o vašem životě, na co si třeba dávat pozor.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Astrologie je prý skvělým prostředkem k sebepoznání. Odhaluje nejen výzvy, kterým v životě čelíme, ale i oblasti vztahů, v nichž bychom měli být opatrní. Podívejte se spolu s námi, na co byste si podle znamení měly dát ve vztazích pozor.

Mohlo by vás zajímat: Princ George a princezna Charlotte mají nejraději tuto vánoční tradici: Vymyslela ji pro ně Kate Middleton

Beran (21.03. - 20.04.)

Berani to letos nebudou mít ve vztazích zcela růžové. Mohou se totiž ztratit ve svých snech a zároveň přijdou i spojení s realitou. Jejich přehnaná touha po pozornosti, povede k extrémnímu chování a postojích vůči partnerovi.

Býk (21.04. - 21.05.)

Býci budou pravděpodobně tak trochu zneužívat svou šlechetnost, v skrytých pokusech získat nebo koupit si lásku. To však jen v případě, že cítí, že se jim jí dostává opravdu málo.

Blíženci (22.05. - 21.06.)

Blíženci by si ve svých vztazích měli dát pozor na nestálost a "úlety". Dobrodružství a touhu po něčem novém, by měli zahodit za hlavu. Jinak totiž možná zjistí, že ztratí mnohem víc, než by předpokládali.

Rak (22.06. - 22.07.)

Raci by měli zvýšit pozornost, zejména co se důvěry týká. Svou přehnanou láskou, potřebou kontroly nad ostatními je totiž mohou emocionální vysávat. Nakonec jejich blízcí mohou ztratit trpělivost a důvěru, kterou si mezi sebou budovali a na níž jejich vztahy fungovaly.

Lev (23.07. - 23.08.)

Lvi se mohou ve vztazích projevovat příliš velkou marnotratností, arogancí a sklony přehánět. A právě na tyto tři věci byste si v komunikaci se svým okolím a partnerům měli dát skutečně pozor.

Panna (24.08. - 23.09.)

Panny jsou známé tím, že v komunikaci s partnerem bývají příliš kritické. Skrývají však za tím své malé ego. Právě proto se mnohokrát sami emocionální zablokují a bojí se udělat jakýkoliv krok. A to z jediného důvodu. Neboť mají strach, že by nebyly dokonalí pro toho druhého.

Váhy (24.09. - 23.10.)

Váhy bývají náladové a velmi nerozhodné. Nemají rádi rozhodování a často ho nechávají na jiných lidech, které pak následně mohou kritizovat, pokud se jim věci nedaří. Navíc se často chovají velmi majetnicky. Právě na to by si měli dát pozor.

Štír (24.10. - 22.11.)

Největší oříšek ve vztazích Štírů, bývá žárlivost a s ní spojená ztráta důvěry. Pokud jste se narodili v tomto znamení, přesně na tomto byste měli zapracovat.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Nejslabší stránkou ve vztazích Střelců bývá to, že jsou přehnaně kritičtí a snaží se mít toho druhého neustále pod kontrolou. Přesně takto se však mezi partnery vytváří postupně citový odstup.

Přečtěte si také: Který slavný pár by mohl být kmotry dítěte prince Harryho a Meghan? V úvahu přichází tato dvojice

Kozoroh (22.12. - 20.01.)

Kozorozi bývají ve vztazích až příliš arogantní a majetničtí. Tyto jejich projevy vycházejí však z jejich osobního pocitu méněcennosti a nejistoty.

Vodnář (21.01. - 19.02.)

Velkým problémem Vodnářů je, že těžko odpouštějí. Tento jejich pocit se velmi často vnáší i do partnerského a rodinného života. Jelikož s ním nedokážou pracovat, způsobuje jim to řadu problémů.

Ryby (20.02. - 20.03.)

Citlivé Ryby příliš řeší vše kolem. Zejména to, co si ostatní myslí. A v této bublině zapomínají na ty skutečně podstatné věci. Právě to je jejich velký problém.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..