Ivanka Trump vede své děti k jedné důležité zásadě: Díky ní nebudou rozmazlené a budou si pomáhat

Ivanka Trump není pouze pravou rukou svého otce. Kromě své politické kariéry se naplno věnuje mateřství. Teprve tehdy kdy se sama stala matkou, pochopila jak těžké je vychovávat své děti zodpovědně a s rozumem.

Zdroj: Instagram.com/ivankatrump
Zdroj: Instagram.com/ivankatrump

Ivanka Trump je jednou z mnoha maminek nové generace, která se snaží zajistit pro své děti vše, avšak předejít jejich rozmazlování. U přední dámy Ameriky je to ještě těžší. Svým třem ratolestem se snaží ukázat velký rozdíl, který máme možnost vidět mezi chudšími vrstvami. Děti z Bílého domu se právě ty snaží poznat.

Mohlo by vás zajímat: Zeštíhlující prádlo, na které nedá dopustit Jessica Alba: Po třech dětech má ženské sexy křivky i díky tomuto

Konfrontuje je s realitou

Ivanka Trump se nesnaží své děti zavřít v pohodlné bublině. Právě naopak. Ona sama se aktivně angažuje v podporu slabším a méně prosperujícím. Své děti vede i k této aktivitě. Když vidí jak jiné děti na světě trpí, či mají nedostatek, váží si svého privilegia a hlavně rodinného štěstí.

Bere inspiraci od vlastní matky

Blondýnka přiznala, že její velkou inspirací při výchově byla právě její vlastní matka. I Ivaně Trump záleželo na prosperitě důležitých hodnot v životě jejích dětí. Tím, že obě mají možnost vidět před svýma očima růst rovnou tři děti, výchovu mají usnadněnou. Ratolesti jsou nuceni vzájemně si pomáhat, snažit se rozdělit a hlavně Ivanka je učí jednu důležitou věc- sourozenec je jejich vše- musí se k němu chovat tak dobře jako k sobě samému.

Přečtěte si také: Celebrity, které používají Facetune: Takto vypadají před a po vylepšení slavné hvězdy

Pryč s rozmazlováním

Děti Ivanky Trump se dostaly právě do epicentra blahobytu. Rodiče se však snaží zajistit aby ctili hlavně rodinnou blízkost. Když mají možnost vidět pouto, které spojuje rodinu, pochopí, že to je to důležitější a plnohodnotnější. Ivanky zásady jsou někdy i tvrdé- doma v rodině mají svá striktní pravidla co se týče kupování nových hraček či oblečení. Její láskyplná ruka však dává dětem dobrý základ, na kterém budou moci stavět svůj úspěch v budoucnosti.

Foto:
Instagram.com/ivankatrump
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..