Tyto tři znamení patří mezi ty nejvíc sobecké: Vztah s nimi může fungovat, otázkou je, zda šťastně

Pokud jste ve vztahu s člověkem narozeným v jednom z těchto znamení, měly byste zbystřit pozornost. Jedno však víme, procházka růžovou zahradou vás po jejich boku nečeká. Sobeckost je totiž vlastnost, která je doprovází téměř v každé oblasti.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přečtěte si také: Typ parfému pro ženy podle znamení: Uhádnete, jaké ingredience a vůně by měly být součástí toho vašeho?

Každý z nás má silné i slabé stránky. To je jasné, ale víte, které znamení patří podle hvězd mezi nejvíc sobecké? Možná budete překvapeni, že někoho takového máte i ve svém okolí. Podívejte se spolu s námi, u koho převažuje egoismus ve více směrech.

Lev

Lidé ve znamení Lva oplývají velkým sebevědomím a egem. Snaží se být ve všem vždy nejlepší a dokázat ostatním, že zvládnou cokoli. Samozřejmě bez pomoci jiných. Rádi poutají pozornost a jsou jejím středem. A velmi často si myslí, že jsou těmi nejlepšími, nemají žádné chyby a na cestě za něčím, čeho chtějí dosáhnout, neváhají využít i ostatní.

Štír

Mezi jejich slabé stránky patří zejména manipulativnost a pomstychtivost. Ve více oblastech jednají impulzivně. Pokud v životě nedostanou to, co chtějí a po čem touží, bývají velmi zlomyslní. V dosahování svých cílů neváhají zranit okolí i svých nejbližších, jen aby si splnili to, po čem touží.

Kozoroh

Lidé ve znamení Kozoroha mají tendenci měnit své přesvědčení, názory a hodnoty. A to během pár vteřin. Mnozí je proto považují za nepředvídatelné. Neuznávají názory a postoje jiných a snaží se vždy prosadit své. Lidi soudí jen po povrchu. V neposlední řadě však nevěří, že pravdu může mít i někdo jiný než oni sami. Bohužel chybí jim jistá dávka empatie a vůle pomáhat i jiným.

Mohlo by vás zajímat: Konec horoskopu na rok 2018 se blíží: Býky čeká lepší finanční situace, Štíři by se měly věnovat vztahům

Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Lev
1
Štír
2
Kozoroh
0
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..