Meghan a Kate využily během těhotenství super optický klam na zeštíhlení: Dělala to i oslnivá Lady Diana

Poté, co se americká herečka Meghan Markle stala manželkou prince Harryho, stala se stejně jako její švagrová Kate, miláčkem Británie. Víte, co během těhotenství obě krásky spojovalo? Dokonce tento malý trik využívala kdysi i princezna Diana.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Samozřejmě, těhotenství je krásná věc. Nicméně v každém případě se v tomto období tělo ženy zásadně mění. A Meghan a Kate to dobře vědí. Právě proto se snažily vyzvednout své přednosti a skrýt drobné nedostatky. A využívaly tento trik s malými obměnami. Podívejte se, na co nedaly krásky dopustit. Mimochodem, v menší míře, ale přeci, ho aplikovala i princezna Diana.

Přečtěte si také: Zeštíhlující prádlo, na které nedá dopustit Jessica Alba: Po třech dětech má ženské sexy křivky i díky tomuto

Na tento trik nedají vévodkyně dopustit

Meghan i Kate se jednoznačně během těhotenství shodly v jedné věci. Ačkoli toto období patří v životě ženy mezi to nejkrásnější, postava se zásadně mění. A s tím je třeba jednoduše pracovat, pokud chcete působit stále stejně přitažlivě, svěže a elegantně zároveň. Právě proto obě v tomto období sáhly po výrazně kratších modelech sukní a šatů než kdykoli předtím. Samotné Kate se to týkalo mnohem více, ale i Meghan si velmi dobře uvědomovala tento fakt. S tím jak jim rostlo bříško, jen o něco zkrátily délku svých outfitů. Samozřejmě, vše dělaly v takové míře, aby to bylo únosné pro královský protokol. Mnohokrát proto obě doplnily krátké šaty, delším kabátkem. No a docílily přesně toho, čeho chtěly. Působily mnohem štíhleji a rafinovaněji.

Odhalená ramena a vyšší pas

Jelikož Meghan a Kate jsou nižší, v některých modelech by jim právě toto nejkrásnější období, mohlo deformovat postavu. Vědí však, že pokud zvýrazníte hezké, štíhlé nohy a navíc i odhalíte ramena, budete působit mnohem štíhleji a elegantněji. A obě jsou si tohoto faktu velmi dobře vědomy.

I barevné kombinace udělají své

I s barvami můžete čarovat. A to doslova. Jsou určité kombinace, které prodlouží vaši linii a postarají se o to, abyste působily skutečně štíhle i s bříškem. Nechají ho pěkně vyniknout a vy vypadáte dokonale. Nejlepší volbou je v tomto případě kombinace bordó a černé. Tím nikdy nesáhnete vedle. Vždyť se podívejte na Meghan a Kate. Obě v tomto modelu vypadaly skvěle.

Dělala to i princezna Diana

Avšak nejen vévodkyně jsou věrné tomuto malému triku. Stejně to dělala i princezna Diana. Ta sice během těhotenství nosila výrazně volnější střihy šatů, ale také tehdy sahala po kratší délce. A u ní jsme to věru dlouho neviděli. Je však třeba uznat jedno, všechny tyto ženy mají jedno společné. Těhotenství jim mimořádně sluší, nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat: Celebrity, které používají Facetune: Takto vypadají před a po vylepšení slavné hvězdy

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..