Náš trojúhelník lásky se stal pro mé manželství osudovým: Milenec to špatně pochopil a řekl manželovi vše

To, že se ze mě stane jednoho dne milenka, by mě nenapadlo ani ve snu. A navíc, že mi vlastní vinou téměř ztroskotá manželství už vůbec ne. Jaké je to, když se ocitneme na druhé straně?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

"Nikdy jsem si nemyslela, že budu patřit do kategorie milenek. Vždy jsem tyto ženy odsuzovala. No já sama jsem si prošla něčím, co bych z opačné strany nechtěla zažít ani náhodou. A přitom to celé začalo absolutně nevinně," začíná své vyprávění Eva.

Přečtěte si také: Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Pokud ztratíte kousek sebe samé, jde o velký problém

Eva byla vdaná 13 let. Její manželství bylo jako každé jiné. Občas prožíváte nejkrásnější okamžiky a jindy si připadáte jako v nejhorší komedii. Takové vztahy prostě jsou. Jednou jste nahoře a jednou dole. A s příchodem dětí je to ještě o jeden level náročnější. Přesně to zjistila i sympatická blondýnka. "Když se nám narodila malá Laura, byla jsem tou nejšťastnější ženou na světě. Šlo o vytoužené děťátko, takže jsme si ji od začátku užívali. Nicméně v době, kdy začala malá chodit do školky a já opět do práce, najednou jsem si začala připadat jakási nepotřebná. "Do té doby jsem byla pracující mámou na plný úvazek a odrazu jsem měla o povinnost méně. Navíc, během tří let, mateřské a mého homeoffice jsem nabyla pocitu, že můj manžel o mě ztrácí zájem. Intimita mezi námi byla na bodu mrazu a o sexu ani nelze hovořit. Začala jsem se cítit neatraktivní. Až do jistého momentu. A ten vlastně změnil úplně všechno. Od základů."

Najednou jsem získala to, co jsem ztratila

"Na dětském hřišti jsem poznala Emila. Šlo o učitele z Lauřiny školky. Měl tam na starosti hodiny plavání. Byl velmi milý, galantní a od prvního momentu mě zahrnoval nejrůznějšími komplimenty a lichotkami. Dodal mému nízkému sebevědomí v té době přesně to, co jsem potřebovala. Moje ego narostlo a já si připadala opět jako žena. Netrvalo dlouho a naše kamarádství přerostlo do něčeho víc." Ano tušíte správně, Eva a Emil se začali tajně scházet. A nešlo jen o obyčejný románek. Alespoň z jeho strany určitě ne. Trvalo to celé 18 měsíců, když Eva pochopila, že to vlastně nechce. A rozhodla se to s Emilem ukončit. On to však viděl jinak.

Když to druhá strana bere vážněji než vy

Nakolik byl Emil do Evy skutečně zamilovaný, chtěl ji získat za každou cenu zpět. A proto ho napadlo jediné řešení. Setkal se s jejím manželem a všechno mu řekl. Dokonce i svou vizi toho, jak to bezbolestně vysvětlit malé Lauře a i to, že on jí chce být jako druhý otec. "Toto jsem ani netušila, že to plánuje. Řekl mi to až můj manžel doma. Čekal mě se sklenkou vína a večeří a s klidem Angličana se mě zeptal, jestli mám milence. V té chvíli jsem cítila, že nemám co zapírat, bylo mi jasné, že to musí vědět. Jen jsem netušila, co všechno odhalil." Následující týdny chodila Eva s manželem na terapie. Oba pochopili, že to byla chyba jednoho i druhého. Trvalo ti jistý čas, ale opět si k sobě našli cestu. A byli si bližší než kdykoliv předtím. "Moje nevěra změnila moje manželství velmi zásadně. A v určitém směru jsem ráda, že se to celé vůbec stalo."

Mohlo by vás zajímat: Muži otevřeně: Toto očekávají od dlouhodobého vztahu a nedokáží bez toho fungovat

Dokázaly byste odpustit nevěru?

Ano
0
Ne
2
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..