Perfektní muži stále existují, i když je jejich jako šafránu: Toto jedno znamení vás nikdy nepodvede

Pokud toužíte po harmonickém vztahu, založeném na důvěře a věrnosti, potom se muže po vašem boku zeptejte na jeho znamení. To totiž dokáže hodně napovědět o jeho oddanosti a vztahu k vám.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Je mi skutečně věrný? Nemá náhodou milenku? Co znamenají ty jeho časté služební cesty? Tyto a mnoho dalších otázek, má v hlavě nejedna z nás. Samozřejmě, jistá si nemůžete být 100% nikdy, pokud však máte po svém boku toto znamení, přece jen můžete být o něco klidnější. Podívejte se spolu s námi, které znamení, patří jednoznačně mezi ty nejvěrnější.

Přečtěte si také: Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Pokud máte tohoto muže po svém boku, máte vyhráno

Nevěra je ve vztahu prostě takový ten pomyslný strašák, něco, co žádná z nás nikdy nechce zažít. To že váš partner hledá útěchu v náručí, či ložnici jiné bolí za každých okolností. Pokud jste si však vybraly za svou životní lásku, osobu narozenou ve znamení Panny, máte vyhráno.

Citová vazba je pro ně velmi důležitá

O muži ve znamení Panny se dá směle prohlásit, že patří jednoznačně k najgalantnejším a nejelegantnějším znamením zvěrokruhu. Potrpí si na kvalitu. A to ve všem. Nejen však po materiální stránce, ale i té emocionální. Tito muži se o sebe starají, jsou velmi pěstováni, záleží jim na tom, aby vždy působili upraveně a sexy. Tyto jejich požadavky však nezůstávají jen napovrchu. Jsou silní, pracovití a houževnatí. Mají sami od sebe velká očekávání a vždy se vše snaží dotáhnout do úspěšného konce. Specifický je i jejich vztah vůči ženám. Bývají starostliví, záleží jim na jejich štěstí a spokojenosti. Proto udělají cokoli. Budou vás rozmazlovat, zahrnovat komplimenty, drobnými milými gesty. Navíc jsou velmi vášniví a v neposlední řadě věrní. Pokud se opravdu zamilují je to pro ně doslova svaté. Chtějí aby se jejich partnerka cítila milovaná a udělají proto všechno. Pokud vás tedy milují, za jinou se sice možná poohlédnou, ale můžete si být jistá, že to zůstane jen při pohledu.

Mohlo by vás zajímat: Přestože jsem tyto ženy vždy odsuzovala, stala jsem se jednou z nich: Život milenky mě zásadně změnil v pohledu na všechno

Patří podle Vás, muži narození ve znamení Panny mezi nejvěrnější?

Ano
1
Ne
4
Hlasovalo: 5

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..