Tato část ženského těla patří podle mužů mezi nejvíce sexy: Věděly jste, že toto jim připadá nejatraktivnější?

Někdy se ženský a mužský pohled na krásu diametrálně liší. Nám se podařilo odhalit, co na nás muži považují za opravdu sexy.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Tuto otázku si klade každá jedna z nás a mnohdy je i předmětem mnoha našich "babských" debat. Co se mužům na nás opravdu líbí? Co považují za nejvíc sexy? Co je dokáže upoutat během důležitých prvních 5 sekund? Nám se to podařilo zjistit přímo od těch nejpovolanějších. Od mužů. Oslovily jsme tři muže po třicítce a všichni se shodli na tomto.

Přečtěte si také: Ženy narozené v těchto znameních každý miluje: Patříte do této skupiny i vy?

Fenomén ženského pozadí

Dokonalá postava, štíhlý dřík, blond vlasy a velká prsa? Myslely jste si, že toto je prototyp dokonalé ženy pro muže? Omyl. Většina z nich se zaměří při prvním pohledu na tento jeden detail na vaší postavě. Jde o váš zadek. "Mně osobně se více líbí ženy s průměrnou postavou, než ty, které jsou samá kost a kůže. Je mi úplně jedno, jakou mají barvu vlasů, či očí. To co si okamžitě všimnu je zadek. Právě ten mě vždy upoutá. Pokud je pevný a pěkně tvarovaný, je to něco, čemu nedokážu odolat. A klidně může mít žena i nějaké to kilo navíc. Perfektním zadkem u mě vždy zaboduje," začíná své vyprávění 36 letý Rudolf.

Mohlo by vás zajímat: Krásný chlap vedle vás neznamená všechno: Pokud nemá tyto vlastnosti, prohrál na plné čáře

"Každá moje přítelkyně dosud byla vždy tmavovláska. No není to tak, že bych tyto typy nějak preferoval, prostě to tak vyšlo. Rád se však ohlédnu i za pěknou blondýnou. To co však měly ještě všechny mé ex společné, byl vypracovaný zadek. Pevný, vysportovaný a přitom každá z nich měla úplně jiný typ postavy," dodává 34 letý Maroš. "Každá žena ho má jiný a snad málokterá je s ním i spokojená. Ale moje snoubenka má zadek přesně jako Venuše. Vosí pas a širší boky, přičemž se vždy moje pozornost upří přesně na tuto část jejího těla. Podle mě je zadek maximální symbol ženskosti," pokračuje 40 letý Oliver.

Kořeny jsou již v historii

Ano, snem většiny mužů je žena, s krásně tvarovaným pozadím. Neexistuje snad nic, co by bylo víc sexy. A má to původ v historii. Už v období antiky byl právě pěkný zadek symbolem ženskosti. Výrazné pozadí je pro muže přitažlivé i tím, že představuje ideální zakřivení pánve, což následně v budoucnu usnadňuje těhotenství a porod. V té době ženy, které byly více obdařené v dané části těla, považovaly muži zároveň za více intuitivní a emotivní, jinými slovy více ženské i po psychické stránce. A v podvědomí to muži vnímají.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..