Věci v šatníku, kterých byste se měly zbavit: Tyto kousky oblečení již v roce 2019 nenoste

Rychle vylétly, ale jejich hvězda slávy pomalu hasne. Řeč je o loňských trendech, které byly tak populární, až jsme se jich nadobro přesytily.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Uplynulý rok byl na módní trendy plodný. Jemná selekce v šatníku vám proto prospěje a některé z trendů zanechte v minulosti.

Inspirujte se také: Proměňte se na sebevědomou ženu: Kombinujte ženské kostýmy tak, abyste byly přitažlivé, co říkáte na tyto?

Halenky s odhalenými rameny

Byly romantické, zjemnily ženskou krásu a užily si svou slávu. Byly natolik populární, že je na čase nechat prostor jiným, možná jednodušším nebo obyčejnějším střihům.

Tečky

Čas od času se objeví, vyvolají snový pocit a pocit nostalgie. Sluší každé. Rok 2019 však bude inovativní a tečky půjdou tentokrát stranou. Stejně jako se mění priority světa, se mění i priority v módě.

Viditelné nápisy a značky

Logománie. Byla velkým překvapením a jak trend vzbudila radost. Někteří čekali, že si své místo udrží déle. Zdá se, že vkus lidí se mění a s ním i podlehnutí diktátu či módním trendům.

Imidžovky nebo úzké sluneční brýle

Jednoznačně nejvíc sexy doplněk uplynulé sezóny. Možná právě proto se ho mnozí nebudou chtít vzdát ani v roce 2019. Je nám ihned jasné, že kritici vám to v tomto případě odpustí. Je těžké se jich vzdát, ale na scénu se hlásí někdo jiný.

Nepřehlédněte: Top trendy v plesové sezóně 2019: Šaty, které budou IN a ty, které v novém roce už nenoste

Velké tenisky po sourozenci

Čím větší odpor vzbuzovaly, tím větší sympatie si získávali u lidí, kteří rádi přijímali výzvy módního průmyslu. V jednoduchosti, tento trend pochopili jen Trendsetter. Oversize vzhled tenisek půjde postupně rovněž do pozadí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..