Moje manželka mě podrazila ve chvíli, kdy jsem to nejméně čekal: Z toho, co udělala, je mi špatně

Kristián a Monika byli manželé teprve rok. Přestože Kristián si myslel, že našel lásku svého života, jeho manželka se zachovala tak, jak by nikdy nebyl čekal.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Na předmanželské smlouvě netrval neboť jejich vztahu věřil

Kristián byl mladý muž, který byl dobře zabezpečený i díky svým rodičům. Ale na druhé straně nikdy nebyl z těch, kteří by chtěli z toho jen profitovat. Svou kariéru měl dobře našlápnutou a v otcově práci chtěl pokračovat a dělat jeho firmě dobré jméno i nadále. Za manželku jsem si vzal ženu, která mi dělala sekretářku. "Líbila se mi od samého začátku, i jako pracovnice byla skutečně výborná. Nakonec jsme si nějak sedli i lidsky a jak se říká byla ruka v rukávu poměrně rychle. Jen něco po půl roce od našeho oficiálního chození jsme se zasnoubili a vzali. Celý ten rok jsme vlastně měli líbánky. Manželka zůstala doma a věnovala se zařizování našeho společného domu. Ne, nebyl to její nápad, že přestane ve firmě pracovat, ale můj. Usoudil jsem, že by ani nebylo dobré, kdybychom spolu bydleli i pracovali," popisuje Kristián jejich společné začátky a podotýká, že na předmanželské smlouvě nikdy netrval, neboť jejich vztahu věřil.

Mohl by vás zajímat: Vlastnosti, které objevíte jen u staršího milence: Tyto věci jednoduše ovládá lépe než ten mladší

Rozhodl se dát otestovat, ale takový výsledek nečekal

Přesně ten rok po svatbě se rozhodli, že se pokusí i o dítě. Nebylo na co čekat a chtěli dítě raději dříve než později, protože je nebrzdila ani finanční stránka. No ani po téměř tři čtvrtě roku od svatby se jim nedařilo dítě zplodit. Zatímco Monika si z toho až takovou hlavu nedělala, Kristiánovi to nedalo. Rozhodl se, že se dá otestovat, co se týče plodnosti, ale manželce zatím o tom neřekne. No ani ve snu by nečekal, že lékař mu oznámí, že je neplodný. "Byla to rána ... ten pocit, že nebudu s manželkou moci zplodit naše vlastní dítě. Že ji připravím o možnost mít vlastní dítě, pokud se mnou zůstane. Navzdory tomuto jsem věřil, že vše spolu překonáme. Skutečně jsem si myslel, že to nějak společně vyřešíme," říká Kristián, který měl v té chvíli ještě naději, neboť ve své manželství věřil.

Čtěte také: Můj muž měl krizi středního věku po 40-tce: V jeho okolí se objevil zástup milenek, vyřešila jsem to po svém

Zachovala se tak, jako by nebyl čekal, i když ...

No Monika se zachovala tak, jak by nebyl čekal. Jakmile jí řekl na rovinu, jaká je situace, Monika se chovala zvláštně. Začala ho obviňovat, že to věděl ještě před svatbou, a že je největší sobec ??na světě. Pak zabouchla za sebou dveře a vrátila se za několik dní. Mezitím mu přišla žádost o rozvod, ve kterém jako hlavní důvod rozvodu Monika uvedla právě jeho neplodnost. Také žádala polovinu jeho majetku i věci, na které neměla morální právo. "V té chvíli jsem se nestačil divit, co se to s mou manželkou děje. Na jedné straně bych asi pochopil, kdyby se chtěla rozvést, neboť tak velmi chtěla dítě. Nicméně podle jejího chování jsem usoudil, že dítě chtěla spíše jako její pojistku, aby měla doživotní přísun financí. Cítil jsem se tak zklamaný její zradou, kterou jsem skutečně nečekal," objasňuje nešťastný Kristián.

Nepřehlédněte: Muži otevřeně: Toto očekávají od dlouhodobého vztahu a nedokáží bez toho fungovat

Teprve v této chvíli pochopil, co za ženu si vzal

No to nebylo ani zdaleka všechno. Během jejich rozvodu u soudu se ukázalo, že jeho ještě nerozvedená manželka má již nového, velmi zámožného milence a dokonce s ním čeká už i dítě. Po tomto zjištění se cítil Kristián ještě horší: "Asi až v této chvíli jsem pochopil, co za ženu jsem si vlastně vzal ... Vždy jí šlo jen o to, zajistit se a jelikož jsem jí nemohl dát to, co mělo být tím nejlepším řešením zabezpečení, rozhodla se najít si na to jiného a přitom mě ještě obrat o víc než polovinu majetku," uzavírá svůj příběh Kristián, který se však dnes už má lépe a díky tomu, že se soustřeďuje pouze na práci, se mu i velmi dobře daří. Přestože na novou ženu ve svém životě nemá ještě ani pomyšlení, na manželství nezanevřel, ale příště se už pojistí, jak dodává na závěr.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
mm

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..