Stylové punčošky, které si můžete vzít i do práce: Do módy se vrací opět bílá a nová forma vzorů

Dámské punčošky jsou doplňkem, který po dobu mnoha sezón stál v pozadí. Musely se je chytit významné módní domy aby se opět staly ikonickým kouskem, který bude měnit ženské odívání.

Zdroj: instagram.com/leoniehanne
Zdroj: instagram.com/leoniehanne

V pracovním prostředí se žena snaží o eleganci, kterou evokuje hlavně černá barva a neutrální zemité tóny. Ve spodní části těla se však dá vyhrát i s bílou a to i na punčochách. Pokud jste tento trend už postřehly, dobře pro vás. Pokud ne, vězte, že nás čeká nová sezóna, která bude pořádně odvázaná. Módní domy jako Gucci i Versace si nevyhrály pouze se vzory punčoch, proměnily i jejich barevnost. Klasice v černé můžete říct sbohem, tedy alespoň na určité období.

Mohlo by vás zajímat:

Podepsali se na ně

Punčošky se jmény velkých módních domů se staly hitem tohoto období. Každá žena, která se ve světovém průmyslu zajímá o módu, měla možnost obléci si je alespoň jednou. Jejich hra opravdu nekončí pouze u nápisech na tomto kousku oděvu. Takové punčošky jsou velmi jemné a působí krajkovým dojmem. Právě díky němu se jim nemusíte vyhýbat ani při elegantně laděných pracovních outfitech.

Bílá je nová černá

Look sebevědomé girl boss vám můžou dodat i bílé punčošky. Pokud jste podobné vlastnily ještě jako dítě, vraťte se s tímto trendem do svých vzpomínek. Přichází jejich nová éra a je možné ji vidět na pracovišti, protože bílá působí stejně suverénně a zodpovědně jako černá barva.

Nevulgární síťka

Tak jak jsme měly před pár lety možnost vidět punčochy z jemných nití, přicházejí tuto sezónu opět. Co se na nich však nejvíce změnilo je jejich barevnost. Od kontrastní černé, která na ženské pokožce uměla vyvolávat nelichotivý vulgární efekt, jsme se přesunuly k béžovým odstínům.

Přidejte metalické odlesky

Módní dům Dior vsadil ještě na odvážnější kombinaci a ukázal, že průhlednost může být dozdobena i působivými metalickými aplikacemi. Jeho prezentování současné punčochového sezóny se podstatně liší od toho, na co jsme byly kdysi zvyklý.

Přečtěte si také:

Geometrie má smysl

Jelikož jsme se odvrátily od černé, je na čase si uvědomit, jak dobře mohou černé vzory vypadat na neutrálním podkladu punčochy. Geometrie se přitom stává novým zvířecím potiskem. Je sofistikovanější a její druhy jsou opravdu různorodé. Nohy si můžete odít do čtverců, trojúhelníků či klidně i do teček.

Zdroj:
PC

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..