Krutá realita, kdy chlap po provalení nevěry upřednostní milenku: Dělají to muži s touto charakteristikou

Po provalení nevěry následují většinou dva scénáře - buďto upřednostní muž manželku nebo milenku. Zarazí vás však, jak přemýšlejí muži a co je vlastně pro ně ve vztahu důležité.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Příběhů typu manželka versus milenka je nespočetně. Tím nejčastějším však je, že muž nakonec upřednostní manželku a rodinu. Samozřejmě, pokud mu to v takové chvíli ona sama umožní. V opačném případě to končí tak, že muž přijde i o rodinu a také o milenku, protože si je vědom, že se to stalo právě "kvůli ní". V životě jsou však i situace, kdy přichází v úvahu ještě třetí varianta, a to taková, kterou si žádná z nás nechce ani jen představit. Muž se rozhodne pro milenku.

Přečtěte si: Můj muž si na mě všiml malé změny, která mi rozbila manželství: Neudělejte stejnou chybu jako já

Milenka vyhrává

"To, že se manželova nevěra provalila, neznamenalo ještě konec. Právě naopak, čekali nás dny plné vážných rozhodnutí. Máme společného syna a když mi Majo vysvětloval, že nás miluje, ale milenka ho momentálně potřebuje více, měla jsem pocit, že je totálně zmanipulovaný," prozradila designérka Romana (38).

"Čím víc jsem se snažila být samostatnou ženou a nebýt zcela závislá od manžela, ale přispět i do domácnosti, tím více jsme se vzdalovali. Jednoho dne nás opustil kvůli mladší milence. Byl mezi nimi dvacetiletý rozdíl a jako důvod mi uvedl, že mu prostě chybí být mužný a ochraňovat svoji polovičku. Vyhovovalo mu, že milenka je od něj 100% závislá a rostlo mu s tím ego," uvedla na míru právnička Martina (34), která si prošla něčím podobným.

"Vydělávala jsem víc než můj partner a to byl důvod, proč náš vztah procházel krizí. Ačkoli mně to nevadilo, protože můj muž vydělával hodně, cítila jsem, že mu to vadí a věděla jsem, že časem bude pro něj lepší jiná žena," řekla Karolína (27), která se rozhodla nečekat, dokud si její partner najde milenku , ale ukončila to preventivně ona. Krátce na to měl už jinou a přesně takovou, jak si Karolína k němu představovala a kdoví, zda se tento vztah nevlekl již paralelně s tím jí.

Mohlo by vás zajímat: Na toto byste si měly dát ve vztahu pozor podle hvězd: Raci a Štíři by měli být opatrní v oblasti důvěry

Dělají to většinou muži s touto charakteristikou

Důvod, proč muži opouštějí ženy a vztahy, které byly harmonické a upřednostní milenku, je jednoduchý. Jejich mužnost. Mají to zakořeněné v DNA a jednoduše se potřebují cítit pro ženu nápomocní. Jakákoliv nezávislost v nich vzbuzuje strach z toho, že je žena opustí a raději to chtějí být oni, kteří mají moc v rukou. Samostatnost a soběstačnost jejich partnerky je z dlouhodobého hlediska pro ně něco, jako kdyby byly k ničemu a cítí se méněcenné.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..