Jennifer Aniston slaví padesátku a pro všechny ženy má tuto radu: Ona sama nikdy nebyla šťastnější

Jennifer Aniston oslavila v pondělí důležité kulaté narozeniny. Sice půvabná herečka vůbec nevypadá na 50 let, ale během svého života již nabyla množství zkušeností, které se nebojí rozdávat dál. Tak, jak si stojí za svými hereckými výkony, dává důraz i na své životní rozhodnutí.

Zdroj:Profimedia
Zdroj:Profimedia

Herečka Jennifer Aniston nás jako Rachel v seriálu Přátelé bavila svou romanticky-racionální povahou. V reálném životě neměla tato hraná postava daleko od postoje Jennifer Aniston. Na margo svých vztahů se vyjádřila zcela jasně. Tvrdí, že všechna rozhodnutí, které v životě provedla, byly správné. Pokud člověk v daném momentě cítí, že již není šťastný sám se sebou, je na čase přikládat důležitost tomuto aspektu života.

Mohlo by vás zajímat: Co prozradila o vévodkyni Meghan její nejlepší kamarádka? Takto vidí její budoucnost v královské rodině

Přečtěte si také: Princezna Diana otevírala dárky před Vánocemi: Víte, co darovala královské rodině během prvních svátků?

Neznamená to slabost

Její ex-manžel Brad Pitt přijal pozvání strávit s ní narozeninový den. Její vyber hosta možná překvapil mnohé, Jennifer však mě jednoduché vysvětlení. Pokud selhává v práci, či děti ve škole, je možné jim pomoci a případné zaměstnání opustit. Proč by proto rozvod měl být projevem slabosti? Herečka cítí pravý opak. Své chyby nelituje, právě naopak, ví, že ji posunula vpřed a vždy konala s nejlepším úmyslem.

Na konec máme pouze jeden život

Aniston pro americké Elle prohlásila: "V konečném důsledku máme pouze jeden život a já nejsem ochotna setrvávat v situacích strachu. V strachu z toho, že zůstanu sama. V strachu z toho, že bych nedokázala přežít. Přetrvávat ve vztahu, který je založen na strachu, poškozuje náš život." Jennifer tak vyznala lásku svým všem předchozím mužům a uzavřela neustalý kolotoč dotazů na její osobu. Řekla nejdůležitější věc, kterou při příležitosti svého jubilea cítila nejvíce. Je důležité byt šťastný a nebrat své špatné rozhodnutí jako selhání!

Foto:
Profimedia, instagram.com/nina.clare
Zdroj:
PC

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2019 Frogfoot s.r.o..